Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tiltott szerelem! Mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltott szerelem! Mit tegyek hogy a szüleim elfogadják?

Figyelt kérdés
Roma származású párom van 4éve titokban járunk mert a szüleim rasszisták és nem akarják elfogadni de már megy rá a kapcsolatunk egyre több a problémánk hogyan álljak a szüleim elé hogy szeretem..rasszista megjegyzések nem kellenek

2015. okt. 29. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha rasszisták akkor soha nem fogják elfogadni...


22F

2015. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Drága első válaszoló nem minden roma egyforma 4év alatt elég jól kiismertem és egyáltalán nem venni észre rajta hogy roma
2015. okt. 29. 14:47
 3/10 A kérdező kommentje:
Normális családból származik..még az enyém sem annyira normális mint az övé csak a bőr színűnk más.. tiszta nem olyan mint a többi
2015. okt. 29. 14:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják elfogadni, max. enyhülnek, ha látják majd, hogy már évtizedek óta boldog egyetértésben éltek majd és segítség nélkül fenntartjátok magatokat. De ha olyanok, mint anyai nagymamám, aki mindig meglátja más szemében a szálkát (ő nem rasszista, "csak" kötekedő), akkor örökké szúrkálódni fognak, és azt fogják lesni majd, hol köthetnek belétek.


Én is ismerek köztük rendes embert, egyik öcsém haverja, és kollégája. Nem is azzal van baj, hogy valaki hova születik, hanem hogy milyen ember, problémás meg mindenhol van. De egy rasszistát nehezen tudsz erről meggyőzni.

2015. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha normális, akkor nincs vele gond. Ha emellett seggládák szüleid akkor ő bajuk.

4 évig titkolni... Gratulálok.

Nem értem miért nem fostok bele magasról logikátlan emberek véleményébe.

2015. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és válaszolva, Shzart se. Neked kell elfogadni nem nekik.
2015. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig azért titkoltuk mert iskolás voltam..nagyon jól esik hogy nem csak támadó válaszok jönnek Köszönöm szépen :)
2015. okt. 29. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem félreértetted amit írtam...én nem támadólag írtam...nem azt írtam, hogy minden roma egyforma...hanem azt, hogy ha a szüleid rasszisták akkor nem fogod őket meggyőzni...idővel lehet enyhülnek a srác irányába, de nem te fogod tudni rávenni, hanem ők saját magukat...


22F

2015. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: nem azt nem neked írtam volt előtted egy komment és annak a válaszolónak..de lehet itt kommentet törölni?
2015. okt. 29. 17:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet a moderátoroknak jelenteni, és ha ők úgy tartják, hogy indokolt, akkor törlik. A rasszista megnyilvánulások ilyenek pl. és volt itt pár ilyen. Én jelentettem, nem tudom más is jelentette-e.
2015. okt. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!