Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők ismerkedésnél igénylik ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ismerkedésnél igénylik ezt?

Figyelt kérdés

Szerintetek egy férfinak ismerkedésnél szépíteni kell, picit "hencegni"? Nem lehet száraz tényekre alapulóan ismerkedni? Muszáj előadni magad? Értem én, hogy "el kell adni magad", de ez csak így megy?

Mondok egy sarkos példát? Van, aki így fejezné ki magát: "Mivel foglalkozol? - Nap, mint nap befolyásos vezetők munkakörülményeinek javításával foglalkozom külföldi tulajdonú vállalatnál." Ugyanez én: "Mivel foglalkozol? -Takarító vagyok egy multinál". Sarkos példa, de az ilyen "májerkedős" fogalmazások nekem nem mennek. Feltétlen szükséges ez, kedves nők? (25-35 éves korosztályt kérdem)



2020. máj. 9. 14:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem díjazom a ferdítést. Ha nekem ezt nyögné be valaki, amit te példának hoztál, rákérdeznék a konkrét foglalkozásra. Akkor már vakarná a fejét és a végén úgyis kiderülne a szépítés. Jobban szeretem az egyenes beszédet.
2020. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Engem inkább idegesítettek mindig is az ilyen férfiak... Ráadásul utána csak félreértés származik belőle.

Az őszinteséget viszont nagyon értékelem.

2020. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez ilyen sablon szövegnek tűnik, de az a legjobb ha önmagadat adod, el is mondom miért. Tegyük fel hosszú távra tervezel a lánnyal, elhívod randizni és te egy szégyelős, szerény, visszahúzódóbb srác vagy és ráadásul lelkizős, érzékeny is ezért nem volt sikered a lányoknál. Két varáció van.


1. Megjátszod magad a csaj kedvéért.

2. Önmagad adod.


Nézzük az első esetet, hogy megjátszod magad. Ez olyan tipikus sztereotípia ugye, hogy a lányok a macsó rosszfiúkat szeretik és azt hiszed, hogy van esélyed ha előveszed a rosszfiúsabb éned. Tökéletes alakítást produkáltál, de a randi rosszul sikerül, a lány a randi után nem ír, nem keres. Nem érted mi a gond. Végül te keresed fel a lányt, megpróbálod kideríteni mi volt a probléma míg végül a lány kiböki, hogy hát ő nem szereti az ilyen rosszfiúkat, jobban szereti ha a srác szerény és érzelmes, lehet vele lelkizni, de úgy látja te nem vagy ilyen így nem jönnétek ki és inkább hagyjátok egymást. Szóval ha önmagad adtad volna, akkor talán egy hosszú éveken át tartó kapcsolat is lehetett volna belőle, de elcseszted azzal, hogy nem önmagad adtad.


Egyébként meg semmire sem jó a megjátszás, hiszen ha össze is jöttök előbb-utóbb úgyis kifog bukni milyen vagy valójában, nem lehet egész életen át egy szerepet játszani. Ráadásul mi értelme, ha nem önmagad adod és nem azért szeret amilyen vagy? Elmondom: semmi értelme. Nyílván fontos az első benyomás és abból a szempontból meg kell erőltetni magunkat, hogy a jobbik énünket mutassuk, de ha folytatjátok a randikat vagy össze is jöttök úgyis mefogjátok ismerni egymás rossz tulajdonságait is. Felesleges hencegni meg megjátszani magad.

2020. máj. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Sokan hazugságot emlegetnek, de pont erről beszélek, hogy nincs hazugság, mindig igazat mond a férfi. Csak igyekszik a lehető legjobb színben feltűnni. Képes előadni, hogy ő a világ megmentője, ha bármi apróságot is tesz. Én az egyszerűbb szavak embere vagyok. Persze nem azt jelenti, hogy nem tudok választékosan fogalmazni, hanem inkább tényszerűen beszélgetek. Nem vagyok "nagydumás", na.
2020. máj. 11. 08:00
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdező inkább egy percet se szánj arra amit a csajok itt összehordanak az őszinteségről, látszik hogy sokan nem is akarják megérteni miről van szó, hazugságról beszélnek mert talán túl ostobák hogy átlássanak egy ilyen egyszerű dumán is. Szóval csak hajrá!
2020. máj. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!