Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők ismerkedésnél igénylik ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ismerkedésnél igénylik ezt?

Figyelt kérdés

Szerintetek egy férfinak ismerkedésnél szépíteni kell, picit "hencegni"? Nem lehet száraz tényekre alapulóan ismerkedni? Muszáj előadni magad? Értem én, hogy "el kell adni magad", de ez csak így megy?

Mondok egy sarkos példát? Van, aki így fejezné ki magát: "Mivel foglalkozol? - Nap, mint nap befolyásos vezetők munkakörülményeinek javításával foglalkozom külföldi tulajdonú vállalatnál." Ugyanez én: "Mivel foglalkozol? -Takarító vagyok egy multinál". Sarkos példa, de az ilyen "májerkedős" fogalmazások nekem nem mennek. Feltétlen szükséges ez, kedves nők? (25-35 éves korosztályt kérdem)



2020. máj. 9. 14:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
Ezt maximum ugy tudom elkepzelni, hogy nem gaz, hogy eloadja ezt a szoveget aztan nevetve hozzateszi, hogy “Amugy takarito vagyok.”. Igy vicces, ha komolyan gondolja, akkor nem. Es akkor is csakis kis mennyisegben, ha mindent megprobal igy korulirni akkor faraszto lenne, egy ismerkedes jo esetben nem Activity.
2020. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Ugyan idősebb vagyok a megjelölt korosztálynál, de azt hiszem, általános, hogy a nők őszinteséget várnak el.

Szerintem a barátod, aki "májerkedik" :) azért sikeresebb a nőknél, mert az ilyen takarítós megfogalmazásokat többnyire poénnak szokás értelmezni, vagy legalábbis ha akként van előadva, akkor szórakoztató, hogy így is fel lehet fogni egy alapvetően nem elitkategóriás munkahelyet.


Én azt szeretem, ha egy férfi elégedett a munkahelyével. Ha szereti csinálni, úgy érzi, hogy neki való az a hely, és kihozza belőle a maximumot. Ha a takarítás az, akkor a takarítás az. Ami taszít, ha szégyelli, amit csinál. Ha többre is képes lenne, akkor váltson, ne nyávogjon és ne kozmetikázza a dolgokat.

Tehát nem az zavar, ha színesen, szórakoztatóan és hangzatosan adja elő a dolgokat, mert szeretem, ha intelligensen fogalmaz valaki, és mulattat az önirónia,

hanem az zavar, ha szégyenkezés miatti hazugsággal próbálja valaki leplezni a teszetoszaságát.

(Ezen elég könnyű átlátni.)

2020. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

5.

Ezt nem önálló gondolkodásnak hívják hanem manipulációnak, hazugságnak.

2020. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is legfeljebb akkor lehet sikere az embernek egy ilyen szöveggel, ha csak viccből mondja.
2020. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki jól, úgysem kellesz senkinek, hiába dicsekszel (a semmire).
2020. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikusabb ha valaki nem akar álarc mögé bújni.Ha komoly kapcsolatot szerebe valaki,akkor úgy is kiderul és csak magát járatja le!
2020. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%

"ő jóval sikeresebb a nőknél"


Ez alatt gondolom nem azt érted, hogy egy számára megfelelő nővel, kölcsönös tiszteleten és szereteten alapuló stabil párkapcsolata van.

Ha csak egy lyuk kell amibe beledughatod, akkor menj el k_rvázni.

2020. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
18%

Hát szerintem igenis érdemes előadni magadat, és akik szerint ez hazugság azok ostobaságot beszélnek. Akkor hazugság ha miután a nő rákérdez hogy mégis mi a francot takar ez (tutira rákérdez, nem ennyire ostobák a nők) akkor sem árulod el a foglalkozásodat. Ez csak egy nyilvánvaló elpoénkodása az aljas foglalkozásodnak, ami jó pont ha jól adod elő.

Pl. amikor én földmunkás voltam úgy adtam elő magamat mint geotechnikai főelőadó, semmi hazugság nincs benne, csupán értelmezni kell

2020. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%
Akárhogy lakkozod a sz-rt, az még sz-r marad. 😂
2020. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
És ha én nőként ekkorát hazudnék a képedbe, te örülnél neki? Az a baj, semmi empátia nincs benned se, nem tudod magad más helyzetébe képzelni, ismerkedés közben is te legyél a középpontban a menőzéssel.
2020. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!