Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online ismerkedésnél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péhá kérdése:

Online ismerkedésnél miért csináljátok ezt lányok?

Figyelt kérdés

27 éves pasi vagyok. Van, hogy tök jól elbeszélgetek egy-egy lánnyal. Napok óta beszélünk tinder helyett már messengeren. Ha írok neki akkor normálisan válaszol, kialakul beszélgetés, de ő nem igazán kezdeményez beszélgetést. Ha megkérdezem van e kedve találkozni, akkor igen a válasza, de hozzáteszi, hogy most napokig, 1 hétig nem igazán ér rá, majd utána találkozzunk.

Ezekből általában nem szokott semmi lenni. Nem lenne egyszerűbb azt mondani, hogy nem szeretne találkozni?

Többször is belefutottam ilyenbe és haverom is járt sokszor hasonlóan, szóval nem ritka jelenség.



2020. ápr. 23. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

mert koronavírus van.

amúgy meg nem meri megmondani, hogy nincs kedve igazából.

2020. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Velem is rengetegszer megtörténik ez és nagyon sz*rul esik.
2020. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

"mert koronavírus van."


Persze már, ez csak kifogás, amikor nem volt vírus is ugyanez ment.


Inkább az van amit másodjára írtál.


Kérdező én egyszer majdnem fél évet elpazaroltam egy ilyenre, tanulva ebből hamar leépítem már ezt a típust. Tanulj az én hibámból és ne pazarold az időd.

2020. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Őket férfiak százai ostromolják napi szinten. Nekik egy-egy férfi tökre nem számít, hisz korlátlan mennyiségben áll rendelkezésükre. Ha meg időközben előkerül egy nálad jobb pasi, akkor már nem is létezel számukra.
2020. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
#4 pontosan így van.
2020. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem rossz a srác és nincs benne semmi kivetnivaló, de (még?) nem látott tőle /benne semmi olyat, ami motiválná arra, hogy találkozni akarjon vele. Kicsit ez is olyasmi, mint a "nincs meg a szikra". Nincs meg az, hogy alig várja a randit és legszívesebben áttegye egy nappal hamarabbra, annyira kíváncsi.
2020. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak unaloműzésből vagy egófényezési célzattal vannak fenn pl. társkeresőn. Élvezik, hogy valaki foglalkozik velük, de nem akarnak semmit, és ezt képtelenek őszintén megmondani. Meglehet, hogy rajtad kívül még x másik sráccal is beszélnek, és van, aki jobban izgatja őket. (Ilyenkor van az, hogy a lehető leghamarabb randira kell őket hívnod, az se jó, ha túl sokáig húzod a levelezgetést.) Vagy lehet, hogy nem vagy elég vonzó a számukra, esetleg beszariskodnak egy találkozás miatt. Sokféle oka lehet a lelépésüknek, és sosem fogod megtudni az igazságot. Velem is előfordult már, hogy normálisan elbeszélgettünk, még azt is írták, hogy örülnek, mert végre egy normális ember, aztán meg egyik napról a másikra tipliztek. Vagy ha az elutasítótól kértem, hogy mondja meg, mi a baj velem, hogy ebből is tudjak tanulni, tudjak változtatni azon, ami "rossz", akkor azt a választ kaptam, hogy nincs velem semmi baj. Ez aztán nagy segítség.
2020. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Nyugi ezzel nem vagy egyedül. Az a baj, hogy az online társkeresőn lévő nők nem igazán akarnak komoly kapcsolatot (sokszor még alkalmit sem). Egyedül azért vannak fenn, hogy az egójukat táplálják. Te a szemükben nem vagy több mint egy falat az egójának. Bókolsz neki, meghallgatod a baját, elmondod hogy milyen dögös csaj, milyen vicces és neki ennyi elég is. Este mikor hazamegy munkából mégiscsak van kivel beszélgetni, biztonságértzetet ad neki hogy van aki meghallgatja, megkapja a kis figyelemadagját. És este úgy fekszik le aludni, hogy ma is 10 matche volt tinderen, ma is megdícsérték, ma is jócsaj és kapós. Sokan egy szakításon vannak túl és a sérült önbizalmukat akarják helyreállítani. Másrészről te csak egy pasi vagy a 10 közül, nem siet, ráér. Majd ha összematchel a jóképű, vállalkozó Mr. Greyel akkor majd ráér lépni.
2020. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Napok óta beszélünk"


Talán előbb kell őket elhívni randizni, nem messengeren beolvadni az 1500 ismerőse és 5000 követője közé, akik írnak neki. Bekerültél az online haver skatulyába.

2020. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ősszes nő ilyen. Amelyik nem, az meg ki fog használni.
2020. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!