Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők ismerkedésnél igénylik ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ismerkedésnél igénylik ezt?

Figyelt kérdés

Szerintetek egy férfinak ismerkedésnél szépíteni kell, picit "hencegni"? Nem lehet száraz tényekre alapulóan ismerkedni? Muszáj előadni magad? Értem én, hogy "el kell adni magad", de ez csak így megy?

Mondok egy sarkos példát? Van, aki így fejezné ki magát: "Mivel foglalkozol? - Nap, mint nap befolyásos vezetők munkakörülményeinek javításával foglalkozom külföldi tulajdonú vállalatnál." Ugyanez én: "Mivel foglalkozol? -Takarító vagyok egy multinál". Sarkos példa, de az ilyen "májerkedős" fogalmazások nekem nem mennek. Feltétlen szükséges ez, kedves nők? (25-35 éves korosztályt kérdem)



2020. máj. 9. 14:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ellenkezőleg, taszítónak tartom a hencegést.
2020. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

😂 Ez jó!

Szerintem nem, minek ez a hivataloskodó megfogalmazás? Max egy állásinterjún mondunk ilyeneket. Szerintem add magad, felesleges ez a megjátszás. Bár ha takarító vagy, ne ezzel kezdd az ismerkedést

(F vagyok, tudom nem nekem szólt a kérdés)

2020. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted milyen hamar fogsz lebukni?
2020. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Neked mindegy mit mondasz. Úgyse lesz normàlis nőd ezzel a felfogással.
2020. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
4: Igazad van, túl sokat gondolkodom. Azt manapság nem szokás.
2020. máj. 9. 14:45
 6/25 A kérdező kommentje:
3: Nem lebukás kérdése. Egy ismerősömnek ez zsigerből jön. Inkább arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg ez a személyiség a vonzó e. (ő jóval sikeresebb a nőknél)
2020. máj. 9. 14:47
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Én nem szeretem ha " szépítik a dolgokat, inkább azt szeretem ha az ember őszinte
2020. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

"ő jóval sikeresebb a nőknél"


Ezek szerint mégsem, ha nincs nője. Mikor kiderül, hogy hazudozik, akkor dobják.

2020. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem, ez hazugság és sok következtetést le lehet belőle vonni. Ha takarító vagy, akkor takarító vagy. Ez előbb-utóbb ki fog derülni és nagyon visszás lesz. Ha autószerelő vagy, de erre kitalálsz valami hangzatos megfogalmazást, az téged minősít. Mert nekem semmi bajom azzal, ha autószerelő vagy, ez teljesen rendben van. Ha ezt el akarod palástolni, akkor valószínűleg neked van kisebbségi komplexusod. Ha később kiderül, hogy autóipari menedzser alatt autószerelőt értesz, akkor becsapva érzem magam, és nem azért mert ne tudtalak volna elfogadni, hanem a hazugság miatt. Ha informatikus vagy, de előadod, hogy te vagy a legjobb informatikus és mindenki tőled kér tanácsot és te vagy a legmenőbb, az is visszás. Volt már, hogy egy olyan ember ezzel palástolta azt, hogy mennyire nem ért a szakmájához. Már a harmadik helyről küldték el, de váltig állította, hogy ő a legjobb a szakmában. Nem kell túlozni, nem kell hamis képet felállítani. Gondolom te is olyan nőt szeretnél, aki elfogad olyannak amilyen vagy, nem pedig egy olyat aki az idealizált nem valós énedet szereti.
2020. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Ez több mindendől is függ, de pl ha randin megkérdezi egy lány (aki mondjuk könyvelő vagy valami szellemi munkát végez) megkérdezi hogy mivel foglalkozol, és rávágod hogy takarító vagy, akkor az könnyen illúzióromboló tud lenni. Ugyanakkor pl én azt tapasztalom hogy a lányok többsége a szerénységet értékeli.
2020. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!