Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha megöl a magány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megöl a magány?

Figyelt kérdés

Senkim sincs. A családom kitagadott, mert homoszexuális vagyok. Párkapcsolatom épp nincs. Segédmunkásként dolgozom, de ott sincsenek barátaim. Nem látom már értelmét az életemnek.


Facebookon két hete senki sem írt, négy napja nem beszéltem élő emberrel, akkor is csak a boltos nénivel két mondatot.


24/F


2020. máj. 9. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit teszel azért h bármi változzon?
2020. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudok mit tenni. A férfiak félnek tőlem, hogy rájuk mászom, pedig csak barátokra lenne szükségem. A nők meg attól tartanak, hogy csak játszom a meleget, hogy közel férkőzhessek hozzájuk.


Sokan meg csak szimplán utálnak, mert szerintük csak egy mocskos b*zi vagyok :(

2020. máj. 9. 13:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkot nem vezet sehova ha magadat vezeted?

Terj ra valami helyes utra aztan az életbe kerülj vissza

2020. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Terj ra valami helyes utra aztan az életbe kerülj vissza"


HOGYAN?

2020. máj. 9. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Pl csinald mindennek az ellenkezöjet amit eddig. Ha valtozol az elet is valtozik.
2020. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

két hete nem írt senki, akkor te sem írtál senkinek két hete

haveri kapcsolatok hamar elhalnak, ha nem frissíted fel folyamatosan


24 évesen segédmunkás... mi a francot csináltál eddig? Nézzél valamilyen (államilag finanszírozott) felnőttképzést és helyezkedj el normális helyen.


Nem az a baj, hogy meleg vagy, hanem, hogy nincsenek céljaid, csak sodródsz az árral. Jó szakma, jó munkahely, stabil anyagi háttér - ezeken kéne dolgoznod most.

2020. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat ha mar unatkozol es meleg is vagy...akk szerintem dobj oda egy jo paprikaskrumpit koldasszal.
2020. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Más melegekkel szívesen barátkozol, beszélgetsz?
2020. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedből az jön le, hogy te kb így ismerkedsz: "Szia, Béla vagyok és meleg" nos, alapesetben senkit nem érdekel, hogy meleg vagy, a személyiséged a lényeg. Legyél nyitott, érdeklődő, olvass sokat, művelődj, változtass. Gondold végig hol rontottad el idáig.
2020. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!