Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan gyakori manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gyakori manapság hogy a nők nem tudnak főzni?

Figyelt kérdés
Vagy csak az én ismeretségi köröm ilyen? Érdekelne hogy más is ezt tapasztalja e. Ha nem akkor szeretném tudni hol ismerkedjek hogy ne olyan lányt fogjak ki aki vagy nem tud főzni vagy tud de nem szokott. Szerintem ez nem nagy elvárás és régen alapdolog volt.

2020. máj. 7. 18:29
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy ismerkedj hogy mondd meg a lánynak hogy te eltartod, viszed haza a javakat, cserébe készítsen főzzön belőle neked valamit.

Mert amúgy egy alap főzés ami 2 fogásos, azt teljes főállásba lehet csinálni.

febr. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!