Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan gyakori manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gyakori manapság hogy a nők nem tudnak főzni?

Figyelt kérdés
Vagy csak az én ismeretségi köröm ilyen? Érdekelne hogy más is ezt tapasztalja e. Ha nem akkor szeretném tudni hol ismerkedjek hogy ne olyan lányt fogjak ki aki vagy nem tud főzni vagy tud de nem szokott. Szerintem ez nem nagy elvárás és régen alapdolog volt.

2020. máj. 7. 18:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%

Ferfikent, ugy hogy tudok fozni, sot szakacs diplomam is van, tudok fozni.


De ez nem azert van mert napi szinten fozok magamnak hanem mert egyetemen nehezebb volt...


Hogy milyen surun fozok magamnak? Hat csak hetvegente, mert hetkoznap a melo ( IT ) lesziv es konnyebb 1000-1500 forintbol megvenni a kajat mint megfozni magamnak.

2020. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli őket, nincs rá szükségük.
2020. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
24%
A nok mar mindenben a kotetlenseget keresik!
2020. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%

És miért is kéne rád főzni? Te miért nem akarsz a barátnődre főzni?

És még a fiúk sírnak itt, hogy a lányoknak milyen igényeik vannak.

2020. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

Régen a nők főállásba főztek otthon. Ma főállásban dolgoznak. Ki akar munka után még bármit is pancsolni?

Ha a pasi eltart, én főzök. Ezen ne múljon.

2020. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem általános a jelenség. Sok tip-top instap!tsának gondolt 25 körüli csaj is meglepő módon tud sütni-főzni...

Ismerősi körben is talán 1x láttam olyan csajt, aki nem tud.

2020. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, miért a nőnek kéne rád főzni, ha mindketten dolgoztok. Takarítani, főzni közösen kell, hanem otthon ül, mert eltartod. Ez nem úgy működik, hogy régen bezzeg. Mi nők, végignéztük, ahogy anyáink a 8 óra munka után házimunkát csinálnak, főznek, apáink meg söröznek a tv előtt. Kösz, ebből nem kérünk.
2020. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Regen egy nonek a háztartás vezetése es a gyerekneveles volt a dolga de sokszor azt se egyedul latta el mert jellemzoen nagycsaladban eltek az emberek.

A mostani egyedul vagy parban elo noktol elvarni azt hogy dolgozzanak, esetenkenet gyerek mellett es haztartast vezessenek mar teljesen mas nagyobb elvaras. Azert a legtobb ember tud gondoskodni magarol mert kell is de ha nem kitartott feleseget keresel akkor nem a fozotudas alapjan szelektalnek.

2020. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
14%
Sajnos a mai világban a szülőknek idejük sincs hogy megtanítsák a gyerekeket (lányokat) főzni. Sokkal fontosabb az Insta meg a Facebook. Pedig nem rossz dolog.
2020. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
2002 óta dolgozok egy helyen. Huszas éveim elején kerültem oda, anyám korabeli kolléganők közé. Egy kivételével mindegyik főzött, másból se állt az életük, mint munka, házimunka, főzés. Sokáig ezt a mintát követtem, a fizetés se volt túl magas, emiatt muszáj voltam főzni. 10 év alatt teljesen beelfáradtam, hogy abból áll az életem, hogy munka, főzés, mosogatás, házimunka. Eljutottam odáig, hogy már csak maximum hétvégente vagy kiegészítésként főzök valamit, pl. levest több napra és csak a másodikat rendeljük. Nem akarok úgy menni a sírba, hogy mosogatásból állt az életem. És az az érdekes, hogy ezt a tendenciát látom a környezetemben, az idősebb 50-es korosztályban is. A 60 felettiek már nem tudnak változtatni, ha nincs fakanál vagy mosogatórongy a kezükben, elveszettnek érzik magukat, számomra ez már nem életcél. Sose volt az, a kényszer vitt rá, de amint tudtam, leépítettem ezt a részt az életemben. Meg volt a hangulata annak, amikor főzés közben az étel illata szállt a levegőben és étvágyat csinált mindenkinek, a gyerekemen is látom, hogy milyen jó, amikor főzök és beleszimatol a levegőbe, hogy mi ez a jó illat. Szívesen főznék többet ma is, de ehhez kellett volna egy olyan társ, aki kiveszi a részét a főzés, mosogatás folyamatából is. Nem mondom, hogy nem mosogat soha, de csak a minimálisan szükségeset. A leégett, zsíros, melós mosogatnivalók mindig nekem maradtak. Hát ezzel elérte, hogy van egy felesége, aki már csak akkor főz, ha nagyon muszáj. Nem dolgozok kevesebbet, mint ő, nem érzem az én feladatomnak a főzés, mosogatást.
2020. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!