Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan gyakori manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gyakori manapság hogy a nők nem tudnak főzni?

Figyelt kérdés
Vagy csak az én ismeretségi köröm ilyen? Érdekelne hogy más is ezt tapasztalja e. Ha nem akkor szeretném tudni hol ismerkedjek hogy ne olyan lányt fogjak ki aki vagy nem tud főzni vagy tud de nem szokott. Szerintem ez nem nagy elvárás és régen alapdolog volt.

2020. máj. 7. 18:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
kérdező ne anyu pótlékot keress lásd el szépen magad
2020. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező, ez most is alap elvárás egy nőtől, csak a sok elkapatott feminista már azt sem tudja jó dolgában, hogy mit csináljon. Jobb is, hogy nem írtuk alá az isztambuli egyezményt.
2020. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom te hol élsz, csekkold a rengeteg sütő-főzővideókat, tortakeszítős videókat amiket fiatal lányok készítenek. Most nagy divat finomakat főzni, egzotikus ételeket készíteni, én tagja vagyok több ilyen csoprtnak a FB-on is ahol recepteket egyeztetünk, véleményt tanácsokat adunk egymásnak. Fiatal fiú tagjaink is vannak, mindig feltöltik az alkotásaikat, remek látni, hogy ennyire kreatívak a mai fiatalok. Szerintem ha ilyen főzős platformon ismerkedsz, nem lesz gond a fentiekkel plusz nem is olyan erőltetett mint egy direkt társkereső. Ez egy hobbi. :))
2020. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol élsz, de a fiatal lányok körében pont most divat a főzés, sütés. Még a 14 éves lányom is el tud készíteni egy csomó ételt, a 17 éves unokahúgom meg nagyon jól főz, pedig ő eléggé elkényeztetett. A barátnője meg múlt nap házilag nyújtott rétest csinált, aminek még én sem állok neki. Ellenben én, aki már nem vagyok olyan fiatal, kb. 25-26 éves koromig szinte egyáltalán nem főztem.
2020. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
74%
Elarulnad, miért is kéne téged kiszolgálni?
2020. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha te is tudsz főzni, végül is elvárhatod, de ha csak hamikáztatást akarsz az elvileg egyenrangú partneredtől, az gáz.
2020. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
75%
szerintem a főzés az egy alap életképesség mind férfiaknak mind nőknek. elég nagy gáz ha valaki annyira életképtelen, hogy legalább alap szinten nem tud egy pár kaját elkészíteni. én tudok is és szeretek is főzni, rendszeresen szoktam pedig egyedül élek de elvárom,hogy a társam se legyen annyira béna,hogy egy húslevest például ne tudjon megfőzni :D
2020. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
54%
Én is egyetértek azzal, aki azt írta, hogy ez nem nemi szerv kérdése, hanem alapvető skill egy önálló, felnőtt ember részéről. Ugyanolyan alapvető, mint az is, hogy tudod használni a mosógépet, el tudsz mosogatni, fel tudsz mosni. Nem kell nagy dolgokra gondolni, már az is bőven elég, ha valaki sima, egyszerű kajákat el tud készíteni, mondjuk egy paprikás krumplit vagy egy paradicsomlevest. Ha valaki szereti a rendelt kaját, akkor szíve joga, hogy azt egye, de attól, hogy futja rá még nem lesz kevésbé életképtelen, ha egy általános iskolás gyerek szintjén sem képes használni a konyhai eszközöket a mikrón és a mosogatógépen kívül. Szerintem a legnagyobb szégyen (szintén nemtől függetlenül) lenne, ha úgy alakulna valamiért, hogy nem tudnál kaját rendelni vagy anyuhoz/a csajodhoz/pasidhoz menni, hogy főzzön neked és vajas kenyéren és zacskós levesen kellene élned.
2020. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám 20 éve özvegy, azt mondja olyan jó h már nem kell senkire főznie, egymaga elvan kis sütin, egytálételen.

Te naponta főzöl kedves kérdező?agy naponta megvívsz a sárkánnyal vagy mi a mindennapos ffi teendőd?

2020. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
74%

Csatlakozom a 17-es, 18-as válaszolóhoz.

Megmondom őszintén én sosem voltam konyhatündér...igazából sosem szorultam rá, hogy főznöm kelljen. Amíg iskolába jártam (még az egyetemen is) menzán ebédeltem mindig. Hétvégente pedig a család valamelyik tagja készítette az ebédet...rendszerint anyukám vagy nagymamám, de páldául a nagypapám is kiválóan tudott főzni.

Az exférjem nagyon szeretett főzni, így mindig ő csinálta. Amióta egyedül vagyok, meg főleg most a karantén alatt, rájöttem, hogy nagyon sokmindent meg tudok csinálni. Egyszerű ételeket szoktam készíteni,de olyan kreatív lettem, mint a fene. Szóval csak akarni kell és megy ez bárkinek.


Szóval szerintem nincs olyan felnőtt ember, aki nem tud főzni, az más kérdés, hogy nem akar vagy nem szokott. Azt nem tudom, hogy kifejezetten hol tudnál ismerkedni főzni szerető nőkkel, de ha megismersz valakit derítsd ki gyorsan:)


33N

2020. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!