Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet társat találni 10-11...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet társat találni 10-11 centis pénisszel?

Figyelt kérdés
Szerintem kifejtésre nem szorul a kérdés.
2020. máj. 6. 21:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
Ezt eltaláltad.
2020. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Halleluja xD
2020. máj. 6. 23:06
 13/18 anonim ***** válasza:
38%
A kérdésre válaszolva: némi hátránnyal indulsz, de szerintem van esélyed társat találni!
2020. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Király, pacsi!
2020. máj. 6. 23:13
 15/18 anonim ***** válasza:
79%
Voltammolyan nővel aki 2 gyereket szült, de olyan szűk volt hogy csak szenvedett a mèretem miatt szegèny. Vannak ilyen nők, nekik àldàs a kis méret.
2020. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de az biztos hogy csajozásnál a külső jobban számít, aztán aki megszeret, szerelmes lesz beléd mint emberbe nem hiszem otthagy ezért, ha meg igen az mégse szeretett. Tiéd átlagnál valamivel kisebb, de az átlag úgy tudom 13, gyakorin 20 😂 amikor itt írnak nők a méretről, milyen kell nekik, nem hiszem lemérik, elhiszik amit a párjuk mond és kész... Abból indulnak ki. Ugyanúgy ahogy rengeteg alacsony fickó van és itt mindenki 180+ ( f##zt) szerintem ilyen mérettel is sokan vannak, tekintve 13 az átlag, szóval nem ezen fog múlni.
2020. máj. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

9-es, úgy vagy te nő, mint Aleska Diamond apáca!


A kérdésre a válasz:

Ha amúgy megvan a kémia, nem ezen fog múlni a történet. Abba gondolj bele egy percre, hogy szerinted a nők kit választanának:

Jason Momoa-t 10 centis mérettel, vagy Steve Buscemi-t 20 centissel?

2020. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Minden nőnek jól jönne a pénz

Elönyt jelet ha a férfi szereti a bdsm et es tud pár dolgot

2020. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!