Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen hol lehetne párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen hol lehetne párt találni?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül élek, barátaim sincsenek, hol kéne kezdenem ismerkedni?
2020. máj. 5. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Szokásos: Ha férfi vagy akkor mindenhol szívás, ha nő vagy akkor akárhol ismerkedhetsz.😄
2020. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Munkahely, hobbi, sporttevékenység. Társkereső oldalak.
2020. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ahol lakom városban elég kihalt minden szinte semmi nincs. Munkahely nem jöhet szóba.
2020. máj. 5. 10:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, nálunk sincs kb. semmi, és ha van is valami program, akkor az általában az idősebbeknek vagy a kisgyerekeseknek szól. Így maradna talán a net, vagy ha valahol többször megfordulok, és van ott olyan fiatal női dolgozó, akivel kölcsönösen szimpatikusak lehetünk egymásnak, akkor még esetleg ott lehetne, de egyébként nekem sincs túl sok ötletem.
2020. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én ráadásul az enyhe flörtölést se veszem észre. Múltkor is a pénztáros csaj vigyorogva mondta hogy emeljem már meg a grill faszenet mert ő biztos összetörne alatta, utána meg a borravaló elfogadása helyett inkább úgy számolt hogy én kapjak vissza többet. Persze aztán lehet hogy csak simán kedves lány és mindenkivel ilyen.
2020. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: Na igen, sose lehet tudni. Én is estem már pofára hasonló helyzetekben, amikor úgy éreztem, hogy bejöhetek az illetőnek, aztán amikor kezdeményeztem, akkor jött az, hogy neki van barátja, vagy hogy ő ezt nem úgy gondolta stb. Amíg nem ismered a másikat, vagy nem látod, hogy másokkal hogyan viselkedik, addig azt sem tudod eldönteni, hogy ismerkedni akar, vagy csak flörtöl, vagy te értelmezted félre a viselkedését, mert mindenkivel poénkodik.
2020. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval mit latnatok megoldásnak, várom a válaszokat továbbra is.
2020. máj. 5. 12:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Tanfolyam, ismerősön keresztül
2020. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mégis milyen tanfolyamra gondolsz, utolso?
2020. máj. 5. 13:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha hosszabb időt vesz igénybe pl. a munkahelyre való utazásod, akkor utazás közben is lehet. Vagy boltban, könyvtárban, ha van valamilyen közösségi sportolási lehetőség, oda is elmehetsz, de próbálkozhatsz neten is. Ha nyitott szemmel jársz, szinte bárhol tudsz beszélgetni, de nyilván akkor könnyebb, ha kimozdulsz otthonról.
2020. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!