Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van párt találni?

Figyelt kérdés

Válunk a férjemmel 8 év után, mivel már egy ideje elhidegültünk egymástól, így én vágyom a szerelemre. Neki van már párja, aki a szeretője is volt... csinosabb, fiatalabb...

33 éves vagyok, viszont van egy közös gyermekünk, aki 3 éves és félek, hogy ez sok férfit elijeszt majd. Jelenleg online társkeresőkön próbálkozom, vannak itt esetleg olyan elvált anyukák akik találtak ilyen helyen párt? Vagy nagyon reménytelen? Nem tartom rondának magam, viszont a szülés óta a felszedett plusz kilóimat még nem adtam le...


2020. máj. 3. 06:46
1 2
 1/11 Alessandro10 ***** válasza:
Nem tudhatjuk mi okozta az elhidegülést köztetek, úgy viszont nem javasolnám, hogy új kapcsolatba kezdj csupán azért mert nem akarsz egyedül maradni. Tedd rendbe magad, ismerd fel Te mivel járultál hozzá ahhoz, hogy szétszakadt a családod. Fiatal vagy még, lehetsz boldog, sőt leszel is. A szerelem bármikor betoppanhat az életedbe.
2020. máj. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Tény: Mivel gyereked van, kevesebb férfit fogsz bevonzani. Túlsúly pedig se gyerekkel, se gyerektelenül nem előnyös.


Van esélyed párt találni? Van. Kisebb mint gyerek nélkül? Kisebb. Reménytelen? Nem.

Annyi a változás, hogy mondjuk gyerektelen pasiknál drasztikusan csökken az esélyed. Bár 33 évesen talán nem 30 alatti párod lesz, 35 és afölött pedig jellemző hogy van gyerek.

2020. máj. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy találhatsz párt, ne görcsölj rá erre.

Én is 33 voltam, mikor váltunk, két gyerekkel, plusz kilókkal, és egy összezúzott önbizalommal. Itt is volt szerető, aki fiatalabb, vékonyabb, és persze gyerektelen.

Nekem eleve nem is komoly kapcsolat volt a célom, csak le akartam tesztelni, hogy van-e még olyan egyáltalán, akinek ellenék. Persze, hogy volt, nem is kevés. Volt, akivel randiztam, általában jól is éreztem magam. De nem volt még az a bizonyos plusz. Aki bejött, és kölcsönös volt a vonzalom, azzal egy ideig összejártunk szexelni, szórakozni. Remekül ki lehet használni, hogy a gyerekek láthatáson vannak. ;)

Pár rövidebb liezon után beleakadtam egy férfiba, akit nem lehetett lerázni, ő újra és újra meghódított, ha kell. Egy pár hónap után megbeszéltük, hogy ez valami komolyabb köztünk, és ideje megismernie a gyerekeket. Szerencsére ezt a lépcsőfokot is sikerrel vettük. Ma már a férjem, és van egy közös gyerekünk is.

De ez lassan már egy 8 éves sztori. ;)

2020. máj. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40+ -os , szintén gyerekes elvált férfiaknál próbálkozz. Sajnos ennyire le van szükítve a választási listád. Meg kell találnod a célközönséget és nem hiú ábrándokat kergetni.
2020. máj. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én simán bevállalnálak, de persze nem mindegy, hogy 5 kiló plusz van rajtad, vagy 25. Én viszont 45 éves vagyok, szóval valószínűleg te fintorognál jobban.
2020. máj. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Mi lenne, ha nem rögtön a pasi fogáson pörögnél, hanem előbb rendeznéd az életed?


"csinosabb, fiatalabb..."


feldogloznád, hogy elhagytak egy csinosabb, fialabbét, mert úgy tűnik ezen még nem vagy túl



"szülés óta a felszedett plusz kilóimat még nem adtam le"


erre volt 3 éved, eddig nem tetted meg... akkor mi lenne, ha most egyfajta figyelemelterelésként belevetnéd magad a sportba. bár ha az elmúlt 3 évben nem adtad le, akkor nem fogod már sosem.

2020. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a túlsúly meg együtt komoly hátrány. De mivel rengeteg kövér férfi van, szerintem nem lesz gond.
2020. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Jót röhögtem a válaszokon.

Ne hagyd, hogy lerombolják az önbizalmad! Még fiatal vagy, pár kiló nem a világ vége, 30 felett már azzal van gáz, akinek se komoly több éves kapcsolata nem volt, se gyerek.

Az nem garancia semmire, ha 10+ évvel öregebb, lepukkant, elvált, és két helyre fizet gyerektartást. Aki úgy áll hozzád, hogy te csak örülj neki, ha valaki megszán és szóba áll veled, azt nyugodt lelkiismerettel hajtsd el a p.csába. Jön másik. 👍

Nagy igazság, hogy csak szexre, elszórakozni, egy nő bármilyen korban gyorsan talál egy szépfiút. Nyugodtan fogyassz el egy párat, mielőtt érkezik a fő fogás. 😉 Kicsit cirógatják a hiúságod, újra megtalálod a kacér, szexi nőt magadban.

Akiket én ismerek, válás után 1-2 évvel már megtalálták a párjukat. Akkor is, ha nem keresték. Még 50, sőt 60 felett is. 100 kilósan is.

Minden zsáknak van foltja.

2020. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

" 30 felett már azzal van gáz, akinek se komoly több éves kapcsolata nem volt, se gyerek"



Egy nagyvállalatnál dolgozom irodai munkakörben, a 30 feletti kollégák kb 75%-nak nincs gyereke, és sokan nem elválltak. Nyiván senki nem a proli közegből jött, ahol 18 évesen az érettségi helyett, vagy után rögtön jönnek a gyerekek



Nevetséges, hogy mindenki úgy állítja be magát 30+ évesen, elváltan, gyerekkel, elhízva (mert ugye csak nem adta le 3 év alatt a felszedett kilókat), mintha az lenne a természetes, és aki nem ilyen, azzal van a gáz.

2020. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3-as már ne haragudj, de te válás után széttoszattad magad egy gyerekkel a nyakadon jót röhögted rajtad azok a férfiak, akiket te azt hitted, hogy te szórakozol velük..közben ők röhögtek a hátad mögött, hogy kellene a francnak egy elvált gyerekkel ellátott egyén. Persze, míg toszattad magad akadt egy hülye a horogra, akivel most együtt vagy :)
2020. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!