Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én ezt már nem értem. Segítség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bency4ever kérdése:

Én ezt már nem értem. Segítség?

Figyelt kérdés

Életem során volt már dolgom pár nővel, de párkapcsolathoz mégse volt szerencsém. Nem tudom miért van ez, de annyit tudok, hogy természetesen ez nagy részben az én hibám is. Mégis, mondjátok el kérlek nekem, hogyan kezeljem az olyan nőket egyenlőnek és tiszteletemre méltónak, mint például azokat, akikkel eddig összehozott a sors és úgy viselkedtek, mint egy "elhasznált óvszer". Betörték, használták, eldobták őket, aztán lelküket azóta is ott eszi a penész a szemét között, keresve a jobbnál jobb partnert a kievickélésre. Javítsatok ki, ha nem, de szerintem ez azért van, mert az előző pali(k) elvesztésének lelki sérelmeiből a mai lányok egyszerűen nem tudnak felgyógyulni. Inkább próbálnak felejteni mással, az etikus és konzervatív viselkedést hátrahagyva összefekszenek olyanokkal, akik inkább a lecsúszásukat segítik előre. Meztelenkedésükkel (pl. Insta) pedig csak magukra akarják hívni a figyelmet. Lassan már nem lesz olyan ember, aki ne mutogatna? Nem értik az emberek, hogy ezzel saját magukat degenerálják? Engem nem zavar, ha valaki a testéből él, mindössze annyi, hogy szerintem nem egészséges, ha ezt már trendként látom. Hogyan lesznek így a jövőben családok? Úgy érzem már, hogy az esélyem a 0-val egyenlő, hogy egy kevés párkapcsolatot megélt, életem végéig hűséges társat találjak. A nők többsége, akivel találkoztam, csak b*szni akart, nem szeretkezni. Merre menjek, hol találok olyan nőt, aki az én korosztályom és nem egy ilyen saját magát a legjobban lekezelő lelki maradvány?

21/F


2020. máj. 3. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Neharagudj hogy megkerdezem, de miert nem a sajat problemaddal foglalkozol? Irod hogy nem volt meg hosszab kapcsolatod, de lelkiserult lanyokat akarsz megerteni.

Ez ket teljesen mas tema felvetes.

Szerintem az elso az, hogy ha ugy erzes szellemileg nem vagy a masikkal egy hullamhosszon, kar folytatni. Teljesen mindegy hogy szep, csuna, gazdag, szegeny, menj tovabb. Persze mellette akarhatod megerteni a masik embert miert olyan amilyen, de ha megtalalod a sajat tarsad, hidd el, az olyan lesz, mintha “haza ertel volna”. Fel fogod ismerni.

2020. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem igazán találkoztam olyannal, akinek ne lett volna valaki az életében előttem. Meg a keresgélés is unalmas már, nincs 1, akinek ne lenne ugyan az a problémája.. a saját korosztályomban szinte mindenki lelki sérült valamilyen szinten..
2020. máj. 3. 22:49
 3/9 anonim válasza:
68%
Mindannyian "lelki sérültek" vagyunk, csak van akinek van fogalma róla és van akinek nincs. Én azt javaslom, hogy inkább magadon dolgozz. Mi lehet a mélyebb oka hogy csak olyan lányokkal kerülsz össze, akiket meg kell menteni? Milyen a kapcsolatod anyukáddal? A szüleid párkapcsolata milyen volt, milyen mintát láttál? Próbálj meg kicsit objektíven tekinteni magadra és a hátteredre, a lelki sérült lányokon pedig tulajdonképpen felesleges gondolkozni, azon csak ők tudnak változtatni. Tudom, ez nehéz. De sokkal fontosabb lenne a saját múltaddal és helyzeteddel foglalkozni, az fog előre vinni. Kitartást kívánok!
2020. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Kiscsibe, inkább tényleg magadon dokgozz. A nők baromira megérzik, ha egy önbizalomhiányos kisfiú vagy és az baromira nem vonzó....
2020. máj. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem világos a problémád, pontosabban összemosol dolgokat. Hogy akarsz szeretkezni, ha párkapcsolatod sem volt? Miért instaribiket dugsz, ha megveted őket?

Tele a környezeted a preferenciáid szerinti lányokkal, csak észre sem veszed őket.

2020. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

“ etikus és konzervatív viselkedést hátrahagyva”

Nyuszika, nem mindenki konzervatív, ideje felnőni és a saját kis világodon kívül is látni. De ne más lányokkal foglalkozz, hanem a saját problémáidat szedd rendbe, mert van bőven. “Lelki maradvány” Mondja ezt egy gyakorin síró, sikertelen, komplexusos kisfiú. Keress valami hozzád hasonló konzervatív, elnyomott fapinát és akkor boldog leszel. Vagy nekik sem kellesz?

2020. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#3.! Köszönöm a válaszod, igazából tényleg pont ez lehet a baj, hiszen én egy stabil, kiegyensúlyozott, szerető családban nőttem fel. A női ideálom pedig igenis egy erkölcsös nő, nem pedig egy mindenkivel összefekvő liba! Ebből jön a bajom, hogy bármennyire is keresem, mégse találom az ideálomat, csak ezt a sémát. Ne haragudjatok többiek, de azt állítani egyből, hogy "önbizalomhiányos", "sikertelen", "komplexusos kisfiú" lennék, az én helyzetemben eléggé abszurd lenne.. Én sem tartom magam konzervatívnak és pont, hogy nem "fapinát" keresek, mindössze nem találok olyat, akiért érdemes küzdeni. Úgy érzem Hollywood vetkőzteti le előttem a nőket és a sikerélmény pedig elszáll, a darabszám pedig csak nő. A randizás is pl. már tiszta közömbös, semmi újat nem lelek benne, nincs semmi kihívás az egészben; kiégtem. Még egyszer kérdem tehát: min változtassak, mit csináljak?
2020. máj. 4. 09:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de mi a gond azzal, aki nem élt konzervatívan? Úgyanugy lehet egészséges lekűletű valaki. Nekem sincsenek lelki bajaim és most van az első komolyabb kapcsolatom. Nekem a párom a 8., én neki a 7. és egyáltalán nem zavar minket. Kipróbáltuk amit kiakartunk, jók vagyunk az ágyban és nagyon szeretjük egymást.


Neked az a problémád, hogy rettentően komplexusos vagy, félsz attól, ha egy nőnek több férfi volt az életében, mint neked nő.


DE


Ez normális. Én is ilyen voltam régen. Utáltam a nagyképű pasikat, jaj mindenki szexelni akar, undorítóak stb. Mit szólnak hozzá, ha szűz vagyok, jaj tuti tapasztalt csajai voltak... Aztán jött egy srác, akivel lefeküdtem és felnyitotta a szemem a dolgokra, hogy nem kell félni az ilyen dolgoktól.

Az általad emlegetett lelki maradvány lányokat pedig eltudnád kerülni, hisz leírtad, hogy véleményed szerint milyenek, hol a lelőhelyük stb. Olyan lányt ugyse fogsz találni, aki topmodell és volt 0-2 barátaj előtted.

2020. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki! Köszönöm szépen válaszaitokat és segítségeteket! #8-as! Látod, ettől tartottam, egyből a sztereotípiák.. Miért feltételezed, hogy minden instaliba ribi lenne?

Nem szólok bele az életedbe se, ha így vagytok boldogok a barátoddal, nekem aztán rendben van. Viszont az a véleményem, hogy egy lány ne menjen 5 pasi felé, ha teheti. Szerintem még a 3 is sok egy lánynál, nemhogy 7-8..

Azért tettem fel a kérdést, mert magamból kiindulva én sem tudtam eddig leállni az egyéjszakás kalandokkal, most viszont ezen változtatni szeretnék.

Kicsit másképp megfogalmazva ismét feltettem a kérdést, ezúttal igyekeztem pontosabb lenni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2020. máj. 6. 11:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!