Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-asok. Hogyan élitek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-asok. Hogyan élitek meg, hogy körülöttetek már a legtöbb ember, , lebabázott", vagy házas, esetleg el is váltak már, nektek meg semmi, még egy jegyességig sem jutottatok el? Érzékenyen érint kicsit ez titeket, vagy nektek 8?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én randiig sem jutottam el... Mit tudok csinálni? Nyilván csak elfogadni tudom a helyzetet...
2020. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na igen, az még rosszabb, ha az sem volt. De hogyan lehet ezt jó szájízzel elfogadni? Persze fejben dől el az egész.
2020. máj. 3. 15:49
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
A nők 95%-a lúzer férfival randizni sem hajlandó elmenni, ebből kifolyólag mégis hogy lett volna randim szerinted kérdező?
2020. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mit takar az, hogy lúzer? Miben? Van egy mondás, mindenki jó valamiben.
2020. máj. 3. 15:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, van az a férfitípus, akivel még a nem annyira jól kinéző nők sem állnak szóba. Na őket nevezi a társadalom lúzernek.
2020. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Van egy mondás, mindenki jó valamiben."


Engem még olyan melókra sem vesznek fel a HR-esek, amikre kb. az alkoholistákat is fel szokták venni. Szerinted melyik nő lenne kíváncsi ilyen férfira, mint én?

2020. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Jól, mivel nekem sem feleség, sem gyerek NEM KELL


Az én célom az, hogy keressek egy rakás pénzt, és sok nőt meg tudjak dugni.


Abszolút nem hiányzik, egy féltékenykedő feleség, meg egy hisztis kölykök a nyakamra.

2020. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan vagyok mint egy kis fabia a sok bmw között.Hiaba van penzem,hiaba tanulok,fejlesztem magam és rendezett az életem...Ez mind kevés.Nem én kértem,hogy fabia legyek még is ebben a tesben kell felkellnem minden nap.A társadalom és a szuliem ne varjak el tőlem,hogy olyan életet éljek mint egy egeszseges diavatszakallas 180magas széleshatú 'igazi férfi'

Nem mérgezhetem a lelkem a tarsadalom hulyeségeivel,szóval tojok rá :)

2020. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy érint érzékenyen. Az lenne a baj ha már én is váltam volna. Örülök neki, hogy nem vagyok abban a helyzetben. Inkább ne jussak el odáig, minthogy feleslegesen legyen egy darabig valakim. Inkább várok minthogy rosszat válasszak ki.
2020. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Melóban véletlenül egy irodahelyiségben kb. 10-en vagyunk férfiak és mindenki kb. 30-40 között. 1-nek van normális házassága gyerekekkel, láthatóan normális állapotban. Rajta kívül mindenki vagy elvált, vagy még ennyi idős korban is barát-barátnőzik mint a középiskolában (gyerek sehol a láthatáron, de még összeköltözés sem), vagy örök szűz típus.


Szóval egyáltalán nem érzem azt, hogy a legtöbb ember lebabázott volna. De ha a statisztikákra nézek, akkor is ugyanezt látom, hogy a legtöbb 30-asnak ilyen szempontból nincs normális élete.

2020. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!