Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körülöttetek is sok a kukacosk...

Körülöttetek is sok a kukacoskodó ember, akik jobban tudják mint te, h mit ehetsz és mit nem?

Figyelt kérdés

Életmódot változtattam hónapok óta és heti 2x eljárok intenzív tornára, mellette kardiozok. Odafigyelek a kajára, kalóriadeficiten vagyok szóval kontroll alatt, h miből mennyit eszek. Nagyon szépen látszik a változás, bár sosem voltam kövér, túlsúlyos, csak kis feleslegem volt és formásodni akartam. Mivel emberből vagyok, ezért megkívánom a "szemét kaját" is, mint pl. pizza, nagy ritkán. Ha pedig megkívánom akkor glutén és laktózmentes változatban fogyasztom, ha belefér a napi keretembe. Ez így történt ma is. Kiszámítottam magamnak, simán belefér. Körülöttem meg mindenki "osztja az észt", h ha tornázok akkor miért eszek pizzát (mintha mindennap azt ennék), főleg a szüleim. Ők le vannak ragadva a csibe, zöldség kajálásnál, h csak az fér bele ha fogyókúráról van szó. Hiába magyarázom a kalóriadeficitet, az "hülyeség" szerintük. Távol álljon tőlem, h lenézzem a szüleimet, mert remek emberek, imádom őket, de édesapám, aki simán 120 kg-ot üti, ő akar kioktatni, h miért eszek ilyet ha tornázok. Ez engem annyira feltudnak húzni. Múltkor amikor anyukám tett valami hasonló megjegyzést, akkor picit erélyesebben sikerült kimondanom amit gondoltam, h "Tudom jól, h mit ehetek és mit nem, nem kell a megjegyzés". Ekkor észbe kapott. Ők el sem tudják képzelni, h mert megeszek 1 sor Milka csokit pl. akkor az nem baj. Szerintük ez abszurd. Nekem pedig működik és rengeteg sok embernél is.

Körülöttetek is sok az ilyen okoskodó ember? Vagy csak nálam?


2018. júl. 25. 11:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!