Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is idegesít, amikor...

Titeket is idegesít, amikor sok dolgotok van, hogy egy unatkozó ember körülöttetek lebzsel és azt várja, hogy még te szórakoztasd?

Figyelt kérdés
Otthon és munkahelyen egyaránt.

2014. márc. 24. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Engem nem idegesít, mert ha sok dolgom van, akkor simán megmondom az illetőnek, hogy most nem alkalmas a jelenléte, mert rengeteg a munkám, nem érek rá vele foglalkozni. Majd telefonálok ha ráérek, és ezzel szépen útjára is engedem.
2014. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, h idegesítő. Meg kell neki mondani, hogy segítsen, vagy ne hátráltasson!
2014. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A falra mászok az ilyen emberektől, alig tudok tőlük menekülni is. Max. egy mp3-as tud segíteni.
2014. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, nekem szobatársam pont ilyen, 0-24-ben lébecol kb fél-1 éve, és reggeltől estig játszik, hangosan hallgat zenét, meg csörög csattog...legjobb mikor járt hozzá mindig fél családja is, aztán az le volt sz..rva hogy én épp dolgoznék, pihennék, vagy bármi.


És pont ez a rossz az egészben, ha ilyen emberrel laksz együtt, akkor elküldeni sem tudod.

2014. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!