Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vallják még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vallják még mindig ezt?

Figyelt kérdés

Az itteni nők orditozzák hogy nekik is szörnyü a társkeresés mert minden pasi csak megakarja dugni őket.

Kérdezem én jobb lenne ha bottal sem piszkálnák meg őket?


Azért nem mondanám hogy egyforma lenne a 2 nem,kiprobáltam valamit,csináltam egy kamu facebokoot lánynak kiadva magam,aztán beregiztem lesszbikus társkeresőbe,hallod annyi csaj küldött meztelen videot meg képeket és csomóan irták hogy már oda is költözhetek hozzájuk úgy hogy soha még nem is találkoztak velem,csak 1 kép alapján..Majd ezt kiprobáltam férfiként is a saját képemmel,regiztem egy társkerire,hallod 1 levelet nem kaptam senkitöl..Szerintem ez hagy némi kivánni valót maga után.


2020. ápr. 29. 11:11
1 2 3
 21/27 Kornikus00 ***** válasza:
A hangsúly nem azon van csak jelölnek -e, beszűkült és rosszindulatú vagy
2020. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Itt a leszbikus kategoriába mást sem olvasok minthogy egy nő tudja mi kell a nőnek,sokkal mélyebb és intenzivebben élik meg a szexualitást,a pasik bénák,nem tudják mi kell a nőnek..


Ja és egy pasinak hol ajánlja már fel egy csaj hogy költözzön hozzá?


Bezzeg nekem csomó csaj felajánlotta hogy költözzek hozzá.


Tehát mig egy pasi hajléktalan lessz,egy csaj bármikor vigan talál magának lakást ingyen is..

2020. ápr. 29. 22:20
 23/27 anonim ***** válasza:
Mármint az a nő, aki hajlandó lakásért szexuális szolgáltatásokat nyújtani. Hidd el, nem mindenki ilyen. De ezzel csak magadnak mondasz ellent. Így kezdted akérdésedet, hogy a nők arra panaszkodnak, hogy a pasik csak meg akarják dugni őket, és.....tényleg. Annyira kétségbeesetten, hogy van aki lakhatást is felajánl érte, mert kvának néz. Nagy kaland, tényleg.
2020. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ez a pasiknál is így megy. A homoszexuálisok sokkal nyitottabbak. Próbáld ki, egyből kapsz férfiként is ajánlatot lakhatásra, cserébe csak le kell cumiznod meg néha széttenni a lábaid.
2020. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Tényleg kérdező ezt miért nem vállalod be? Van a ki a popsidért felajánlana neked lakhatást.
2020. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Háhá pufika nyuszika itt is vergődöttt, havernőjével, akinek fogalma sincs a védekezésről :D
2020. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Csajoknak mindig is könnyebb lesz a társkeresés, nagyon sokan kihasználják hidd el, dugnak hétvégente más pasikkal, de közben adják az álszentet, hogy nem találnak normális pasit ... de azért hetente cserélgetik őket :D Érted a logikát ... Egyébként meg találna magának csak hát ugye az nem a "rosszfiú" ami nekik kell ...
2020. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!