Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vallják még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vallják még mindig ezt?

Figyelt kérdés

Az itteni nők orditozzák hogy nekik is szörnyü a társkeresés mert minden pasi csak megakarja dugni őket.

Kérdezem én jobb lenne ha bottal sem piszkálnák meg őket?


Azért nem mondanám hogy egyforma lenne a 2 nem,kiprobáltam valamit,csináltam egy kamu facebokoot lánynak kiadva magam,aztán beregiztem lesszbikus társkeresőbe,hallod annyi csaj küldött meztelen videot meg képeket és csomóan irták hogy már oda is költözhetek hozzájuk úgy hogy soha még nem is találkoztak velem,csak 1 kép alapján..Majd ezt kiprobáltam férfiként is a saját képemmel,regiztem egy társkerire,hallod 1 levelet nem kaptam senkitöl..Szerintem ez hagy némi kivánni valót maga után.


2020. ápr. 29. 11:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Nincs honnan tudd egy kamu profil alapján, hogy egy csajnak ez milyen. És nem a legjobb hogy csak egy trófea vagy egy csávónak és csak annyit érsz neki amíg megdug és viszlát. Ezt te nincs honnan meg értsd :)
2020. ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
14%

Megint ezek a nők..mikor tanultok már meg végre nem általánosítani. Én mindig azt hangoztatom, hogy nőként még azt is nehezebb kitalálni, hogy mit főzzünk ebédre, mint bepasizini. Jó, az már más tészta, hogy pl tökéletes férjet, na azt nehéz találni már.

De én úgy hiszem, ha egy nő, csak egy fokkal szebb az ördögtől, már nyert. A fiúknak nehezebb, de hát ez a felállított szerepek miatt is van.

2020. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Itt senki nem ordítozik, leszámítva talán az itt rinyáló fiúcskákat. Kaptál leszbi videókat, tényleg? Nos, én nem ismerek leszbikusokat, de ha hetero férfiként regeltél utána be, nyilván a célközönséged a hetero nők voltak.


Ha a heteroszexuális nőkből indulunk ki, azon belül azokból, akik nem ribik, na ők nem fognak senkinek videókat meg nemiszerves képeket küldeni. És elmondhatjuk azt is, hogy társat találni baromira nehéz. Szexet találni nem nehéz, arra bármikor felszedek bárkit. De nem teszem, mert ez nekem nem érték. Azt nem értem, miért kell ezen az oldalon nektek ezt egyesével a szátokba rágni. NEM akarok szexelni akárkivel, nem akarok egyéjszakásokat. PÁRKAPCSOLATOT akarok, és nem akárkivel, akinek jó lennék csak azért mert puncim van, hanem kölcsönös vonzalmon, szerelmen alapuló párkapcsolatot akarok olyan férfivel akivel összeillünk. És ilyet találni nemtől függetlenül nagyon nehéz, viszont amikor megvan, akkor egy férfi és egy nő is megtalálja a másik felét.

Ha te beéred szexszel, egyéjszakással, párkapcsolatra meg egy "mindegy milyen csak vékony legyen" Juliskával, az a te szegénységi bizonyítványod. Feleslegesen irigyelsz érte, én nem fekszem össze senkivel és komoly kapcsolatra sem adom alább a kölcsönös vonzalomnál. Nem kell a Béla csak azért mert megdugna és amúgy nincs vele baj. Nekem olyan kell, akivel egy húron pendülünk. És a legtöbb nő szerintem így van ezzel.

2020. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezem én, jobb lenne, ha rád mászna valami borzalom, hányinger kategória nő? Ugyanis vannak nők, akiknél a "minden pasi csak meg akarja dugni őket" ezt jelenti...
2020. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem zavar ha csak meg akarnak dugni. Lehet azt is, csak akkor mondják azt ahelyett hogy hülyére hitegetnek. :)
2020. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%

"hallod annyi csaj küldött meztelen videot meg képeket és csomóan irták hogy már oda is költözhetek hozzájuk úgy hogy soha még nem is találkoztak velem,csak 1 kép alapján"


Nyuszika, az ilyen ostoba agyament emberek nagyívben kerulendok.

2020. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Bottal sem piszkálnak meg vs belém lőnek egy adag getzit... hmmm, bár minden döntés ilyen egyszerű lenne. Nyilván sokkal szarabb, ha csak getziputtyony vagy, inkább rám se nézzen senki.
2020. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon ráérhet a kérdező, hogy normális elfoglaltság helyett baromságokon pörögjön... Úgy fél órája ugyanezt elküldte nekem privátban. :D Most itt próbálkozik, hátha talál valakit, akit ez érdekel...
2020. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Regisztrálj meleg társkeresőre a képeddel, hátha kapsz férfiként is meztelen, táncoló videót.

Kb ennyi értelme volt annak is, hogy kamu nőként leszbi oldalra regisztrálj.

2020. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező te ki lennél segítve azzal ha meleg férfiak ostromolnának mert tetszel nekik? Számomra pont olyan érdektelen egy kósza numera egy férfivel mint neked. Ha olyan jön oda hogy dugna aki még taszít is az ráadásul még az önbizalmamat se javítja. Márpedig nem a vonzó 2 diplomás értelmiségi találja meg az embert jellemzően hanem a buta cigány vagy a kanos hülyegyerek hasonló kvalitásokkal rendelkező buszsofőr útmunkás stb. Az értelmesebbje ki tudja szűrni ki nyitott az ilyesmire és csak azoknál kezdeményez.

Nekem semmivel nem lesz jobb attól a gondolattól hogy ha hagynám magam lenne aki megdugna mert ez a legkevésbé se nekem szól csak a vágatnak a lábam között.

2020. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!