Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vallják még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vallják még mindig ezt?

Figyelt kérdés

Az itteni nők orditozzák hogy nekik is szörnyü a társkeresés mert minden pasi csak megakarja dugni őket.

Kérdezem én jobb lenne ha bottal sem piszkálnák meg őket?


Azért nem mondanám hogy egyforma lenne a 2 nem,kiprobáltam valamit,csináltam egy kamu facebokoot lánynak kiadva magam,aztán beregiztem lesszbikus társkeresőbe,hallod annyi csaj küldött meztelen videot meg képeket és csomóan irták hogy már oda is költözhetek hozzájuk úgy hogy soha még nem is találkoztak velem,csak 1 kép alapján..Majd ezt kiprobáltam férfiként is a saját képemmel,regiztem egy társkerire,hallod 1 levelet nem kaptam senkitöl..Szerintem ez hagy némi kivánni valót maga után.


2020. ápr. 29. 11:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, ez a kis teszt amit csináltál, pont azt bizonyítja, amiért a nők panaszkodnak.

Ezek a megkeresők mind csak szexet akartak tőled.


Ezek után, nem értem a kérdést.

2020. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

"Kérdezem én jobb lenne ha bottal sem piszkálnák meg őket?"

Nem, nem lenne jobb! Csak én személy szerint nem egy kiéhezett csodára vagyom, akikkel lehet dugni! Normális férfit, normális társnak meg nem könnyű találni! Se nőnek, se férfinek!

És ne keverd a heterót a lezbivel! Marha rosz példa!

N27

2020. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%

Most ennek a kérdésnek mi volt a célja? Azzal a társkeresésben sikertelen, feltehetően heteró nők ki vannak segítve, hogy leszbi nők egy kép alapján is szexelnének velük?

Ismerkedéskor a férfiak nagy részét a pnán kívül más is érdekli egy nő részéről attól, hogy bizonyos leszbi nők gátlástalanul ajánlgatják magukat?

2020. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem. Ha ezt annyira irigyled a nőktől, akkor regisztrálj meleg oldalra férfiként, és majd lesz jelentkező, aki csak beléd/rád akar üríteni, és szívesen szádba adná a...

Legalább lenne nemi életed. Lehet, hogy még élveznéd is.

2020. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
61%
Biztos vagyok benne, hogy vannak olyan középkorú urak, akik neked is felajánlják, hogy holnap odaköltözhetsz, ha elég formás a popsid és készséges vagy.
2020. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
81%
Annyira szánalmas már ez a vergődés a pasiktól. Már minden elvüket feladták, már minden mindegy, csak legyen végre egy lyuk, még akkor is ha csak kihasználja a nő. És persze mindig a nők hibásak, mert bennük még maradt egy kis önbecsülés, és nem a faxra utaznak.
2020. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%

"beregiztem lesszbikus társkeresőbe,hallod annyi csaj küldött meztelen videot meg képeket"


Heteró unatkozó férfiak küldtek neked videókat és képeket. A leszbikus társkeresők tele vannak ehhez és a hozzád hasonló kamuprofilokkal. Az viszont megmosolyogtató, hogy a kamu a kamust nem ismeri fel :D A nők hamar kiszűrik a hozzád hasonlókat, hidd el, ők nem írnak neked.

2020. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Kornikus00 ***** válasza:
4%

Igaza van a kérdezőnek! Én is észre vettem már. A hugomnak van Faceboolja és a telómba úgy hagyta a jelszavát. Hát mit látok!


Minden 5 percbe üzenet, ami nem áll le, félórába jelölés, amit nem győz vissza igazolni, a képén a sók bók. Na mind egy, nem az remdkívüli, tudjátok miaz? Hogy is jelik és üzennek neki! Biszexek, leszbik, sok, elmondom sok, pedig lány a hugom, és tudjátok mit írnak nekik ezek a csajok? Hoga szép vagy, van kedved találkozni? Telszámot nyomnak üzibe neki!


De bezzek ha én felmegyek facebookra egy évben, ha bejelöl 3 személy, de abból 2 rokon, 1 fake. Sőt, ha jelölök vissza se igazolnak, ha írok tiltanak vagy rögtön elltűnnek!


És akkor az ember ne gondolkodjon el hogy minek is él!

2020. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Nem minden ember szeretné a szexualitást a párkapcsolatai közepére helyezni, másrészt annyi kéretlen ajánlatot és félkínálkozást kapunk, hogy egyáltalán nem minősül dicséretnek, ha valaki meg akar minket dugni.

Másrészt nem elhanyagolható tény, hogy a legtöbb ember arra vágyik, hogy a párja szeresse őt a személyisége és emberi értékei miatt, így teljesen jogos, ha elkeseredik az ember, amennyiben nem ezt tapasztalja.

Az, hogy Petike meg akar minket dugni nem új, nem váratlan, hanem csak egy extra f-sz a f-szcunamiban ami egy átlagos nő mindennapjait jellemzi és kíséri.

2020. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
72%
Minek élsz, ha nem jelölnek be facebook-on... de nyomorék vagy, te tényleg minek élsz.
2020. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!