Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan valljak szerelmet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet, ha egyszerűen már mindennel próbálkoztam?

Figyelt kérdés

Felmásztam a tornácra, rózsa szirmok voltak minden hol, olyan is volt, hogy verset írtam neki meg gyertyák mindenütt. Egyszer még kopogtam is, és szerelmet akartam

vallani de becsapta az ajtót! Zaklatónak tart a lány, azt mondta ha még egyszer ott meglátnak hívják a

rendőrséget. Az utcán is fél tőlem, meg kapott egy csivavát és aki bárki közeledik a tornáchoz ugat.


2015. szept. 27. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Aha persze,csak a tornácra fáj a fogad igaz Gazsi? Hát tudd nem rézbő van!
2015. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki, keress mást. Mi kell még, hogy ezt megértsd?
2015. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Molyember ***** válasza:
Első, nagyon szép neved van. :)
2015. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerelmet vallani egy lánynak öngyilkossággal egyenlő, ilyen romantikus módszerekkel pedig garantálható, hogy a büdös életben nem lesz nőd. Próbálj minél érzéketlenebbnek tűnni, még ha távol is áll tőled, a nőknek az jön be.
2015. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen romantikus módszer? ez inkább rémisztő... pláne hogy nem is vagytok együtt. ez akkor lenne aranyos ha együtt lennétek, és ilyenekkel meglepnéd. nem csoda hogy zaklatónak tart, mivel ez zaklatás... elég világosan megmondta hogy nem kellesz neki, bele kell törődnöd.
2015. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmet vallani olyannak szokás, aki már kinyilvánította, hogy akar tőled valamit. Ez már valóban zaklatás, elég beteges.


Szerinted mi történne ezek után, ha sikerülne szerelmet vallanod? Gondolod, hogy a karjaidba omlana?

2015. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez így tényleg inkább rémisztő. Nekem is volt, hogy felmászott az erkélyemre az exem, hajnali fél-4-kor. Hát azt az ijedséget, hogy az erkélyablakon kopognak mikor alszom.......
2015. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!