Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vallják be a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vallják be a férfiak, hogy egy idő után már nem barátnőt keresnek?

Figyelt kérdés
Akinek sok kudarcos élménye van a nőknél, azaz azok közül akivel próbálkozik egy sem akar tőle semmit egy idő után már nem barátnőt akar, csak szexpartnert. Úgy látom, hogy leginkább azok keresnek 30 éves koruk körül szexpartnert megszállottan, akik 20-on éves korukban még csak nő közelébe sem kerülhettek.
2018. dec. 6. 19:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Én 20 év körül nő közelébe sem kerültem, aztán 21 évesen lett barátnőm. Azóta (egy szakítás utáni időszakot kivéve) mindig barátnőt kerestem. Az más kérdés, hogy többnyire csak szexpartnernek alkalmas nőkkel hozott össze az élet. Most is barátnőt szeretnék, de addig is van két barátság extrákkal kapcsolatom...
2018. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
hát pedig én még mindig barátnőt keresek
2018. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Én is elkalandoztam a gondolattal, de aztán rájöttem, hogy az nem nekem való, és senkivel se tudnék szexkapcsolatot fenntartani.

Ennek az egyik oka az, hogy nem dugásra vágyom, hanem szeretkezésre. Önmagában a szex nem is nagyon izgat már.

De az teljesen más tészta, amikor elképzelem, hogy olyannal fekszem le, akit szeretek. Ez megadja a mélységét a dolognak.

A mai világban igazából mindenből kiveszett a mélység. Nem tudsz olyan dolgot mondani, amiben benne lenne.

2018. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Rosszul latod. A ferfiak csak es kizarolag szexpartnert keresnek, kortol fuggetlenul, egesz eletukben. Persze hivatalosan mindig az lesz a szoveg, hogy csakis baratnot keresnek, mert csak te kellesz, meg orokkon orokke, blablabla. Csak hat vegul senki se eleg jo no ahhoz, hogy vegul valoban baratno legyen, ezert landolnak szegeny ferfiak mindig egy ujabb, es ujabb szexkapcsolatba... :)
2018. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sok kudarcom van, de még mindig barátnőt keresek. Addig is jó a szexkapcsolat is, de a végcél a rendes kapcsolat.
2018. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Mert ez baromság. A normális férfiak mindig párkapcsolatot keresnek. Ha éppen nincs erre alkalmas nő, akkor persze jó a szexparner is.

Egyébként ez pszichológiai szempontból sem állja meg a helyét. Mindenki azt keresi legjobban ami nem adatott meg neki. Tehát minél kevésbé jön neki össze a kapcsolat annál jobban vágyik rá.

Persze van az értéktelen réteg is, akik azért nem kellenek senkinek mert valóban nem alkalmasak kapcsolatra a komplexusaik miatt. Ők azért keresnek szexpartnert mert egyszerűbb. Igazából nem igényel nagy erőfeszítést, sok nő van akit gond nélkül meg lehet kapni. De ettől függetlenül ezek a férfiak is szeretnének párkapcsolatot, egszerűen csak nem elég "jók" hozzá. Vannak egyébként érdekes cikkek, ahol prostik mesélnek arról, hogy milyen igénye is van a hozzájuk ellátogató férfiaknak. A legtöbben szeretkezést, összebújást, törődést akarnak nem csak sima dugást. Mert ezt nem kapják meg kapcsolat hiányában.

2018. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%

Rossz a megközelìtés. Kapcsolatra a férfinak sem mindegy hogy kivel áll össze. Tehát ismerkedés közben 5 lányból kb 4-el nem valószínű hogy eltud képzelni komolyabban. De ha már eljutott valahova az ismertség miért ne használná ki az alkalmat? 😀

Másik eset ha szerencsétlennek korábban összetörték a szívét én simàn megértem hogy óvatosságból kialakul benne a "csak sex" irányelv. De bevallani ebben az esetben sem lenne bölcs lépés

2018. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19%
7: Serintem te nem Magyarorsagon tanultal meg beselni, meg irni-olvasni, ugye? Sinte bistos, hogy Americaban nottel fel! Mert ha nem igy van, akkor miert nem tudod megtanulni ast, hogy a magyarok a sex-et szexnek irjak? Tan te lenni idiot?
2018. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Ezt inkább úgy kell elképzelni, hogy az ember (igen, a férfiak is, de lehet az "is" nem is kell ide) olyat keres társnak, akire számíthat, akiben megbízhat, aki ott lesz mellette, és aki mellett ott lehet ő is. Aztán nem csak azt tapasztalja, hogy nem írnak neki vissza, ez apróságnak számít a valódi emberi gyarlóság mellett: azt is tapasztalja, hogy a másik cserbenhagyja, átveri, netán simán csak elfelejti vagy nem veszi komolyan. A szerető, nagybetűs Társról szőtt álmai szép lassan szertefoszlanak, aztán úgy lesz vele, hogy kenje a hajára az emberiség, legalább a szex talán meglesz, a többi lelki szükségletet meg majd elfojtja magában. Vagy elhal az magától is, ha elveszti a hitét abban, hogy lesz kivel megélnie. S ez azért kicsit komolyabb téma annál, amiről a drága kétbites gyikfelhasználóhordák fröcsögnek egész nap.


Én is ezen az úton járok sajnos, sosem akartam csak szexpartnert és úgy gondolom, rám aztán nem lehet mondani, hogy ne lennék korrekt és tisztességes, csak kezd rohadtul elegem lenni abból, hogy a korrektség szikráját sem kapom vissza.


27/F

2018. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

#8 Ha már az ìrásomba kötsz bele áruld már el, hogy mit jelent az "ast" 😂

Egyébként tisztában vagyok a nagy helyesìrással, köszönöm. Viszont a telefonom billenytyűzete néha lehagy egy két betűt.

2018. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!