Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vallják be a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vallják be a férfiak, hogy egy idő után már nem barátnőt keresnek?

Figyelt kérdés
Akinek sok kudarcos élménye van a nőknél, azaz azok közül akivel próbálkozik egy sem akar tőle semmit egy idő után már nem barátnőt akar, csak szexpartnert. Úgy látom, hogy leginkább azok keresnek 30 éves koruk körül szexpartnert megszállottan, akik 20-on éves korukban még csak nő közelébe sem kerülhettek.
2018. dec. 6. 19:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

* a magyar helyes ìrással

Megint a billenytyűzetem a ludas, nem ér belekötni 😂

2018. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%

A férfi szinte első látásra tudja egy nőről, hogy legalább szexelne-e vele, viszont ahhoz szexelnie kell vele és pár hónapig még meg kell ismernie, hogy tudja kapcsolatot is akarna vele.


A randizás folyamata arról szól, hogy meggyőzd a nőt, hogy ő is akarjon veled szexelni (megtetsz neki, beléd zúgjon, stb.)


A nők ezzel ellentétben bármikor meggondolhatják magukat az ismerkedés alatt a szexszel (és persze az utána való kapcsolattal) kapcsolatban, viszont ha eldöntik, hogy tetszik nekik a férfi, akkor már egyszerre, egy időben akarnak elkezdeni kapcsolatot és akarnak szexelni is. Ez egy ellentét, különbözőség a két nem között, amit nem lehet feloldani, hogy mindenkinek jó legyen.

2018. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Meg a magyarországból is kihagytál egy z-t 😂
2018. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
13: Te IQ bajnok, ha nem tűnt volna fel, minden sz helyett s lett írva, iróniából. Amúgy majd mondjad el a telefonodnak, hogy a "helyesírás" ebben az esetben egy szó, a Magyarország pedig nagy M.
2018. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%
Egy bizonyos rètegük húszèvesen is a farka után megy,meg ötven èvesen is.Egy kis rètegük meg talán mèg megbízható....talán.
2018. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21%
Aki megbízható lenne, azokra rá sem néznek a nők, mert nem elég magabiztos/vicces/férfias/nagydumás/helyes/izmos/magas/pénzes az ő elvárásaiknak.
2018. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szóval ha v ki be akar porolni v mit ami 20-on évesen nem jött össze, akkor ő egy kvázi görény és inkább halna meg szűzen ?

És ha ne adj elmegy qrvához (me azér 25 után meddig várjon) akkor meg az a baj.

2018. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

41 évesen 18 év házassággal a hátam mögött minden partneremnek elmondtam, hogy társat keresek a szabadidőm aktív eltöltéséhez, de semmi többet. Van aki ezen kiakad, van aki megköszöni hogy egyenes vagyok vele szemben.

Aki igazán szarul jön ki egy házasságból az hallani sem akar kötöttségekről ahogyan én sem.

2018. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha valaki úgy indít, hogy csak dugni akar, kevesebb sikerrel jön be a dolog, mintha menne mellé egy kis színház is. Az olyan hülye lenne ezt tenni.
2018. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!