Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a lányok, akik bénák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik bénák voltak az ismerkedésben, de aztán ügyesek lettek, hogyan értek el javulást?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 22 éves lány vagyok, és elég béna az ismerkedésben. Szeretnék javulni, de nem tudom, hogyan javulhatnék. Azzal a résszel van problémám, amikor a két idegen ember találkozik egymással és elkezdenek beszélgetni. Ez a "flörtölős" rész egyáltalán nem megy sajnos. Az én életemből kimaradt a kamaszkori ismerkedés, szerelem, a szexuális tapasztalataimat az érettségi és az egyetem közötti nyáron szereztem, előtte és utána ez nem volt része az életemnek sajnos.

A 19 éves öcsém váltig állítja, hogy észrevesznek, megnéznek a férfiak (nyilván nem mind, de néhányan igen), csak ezt én soha nem veszem észre, és nem is nézek vissza, stb.

A kérdésem azokhoz szólna, akik hasonló problémákkal küszködtek, de jobbak lettek idővel.

Hogyan javultatok? Milyen könyveket, cikkeket olvastatok? Hogyan tanultatok meg flörtölős, "szexi arcot" vágni? Konkrétan milyen mimikai gyakorlatokat végeztek ennek érdekében, és hol találtátok őket?


Köszönöm azoknak, akik válaszolnak a kérdéseimre. Kérek mindenkit, hogy ne írjon ismerkedős privátot, jelenleg nem kívánok ezen az online felületen ismerkedni.



2020. ápr. 29. 09:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ne azt nézd ki néz téged, hanem te néz ki valakit, menj oda és ismerkedj, ha a személyisége is olyan akkor hidd el, hogy elő fog jönni a csábító éned (nem ri.anckodásra gondolok, csak tudatalatt-nem szándékosan szépen kifogod mutatni a tetszésedet). Ha veszi a lapot a srác és ő neki is szimpatikus vagy akkor ennyi, nem kell ide szempillarepdesés, hajdobálás, ha megvan mind a két részről a szimpátia akkor felfog lobbani az a bizonyos láng. Csak ne legyél ennyire rideg, az írásod alapján hűvös vagy, félreérthető, egy egész falat felhúztál ezt le kellene le rombolnod, légy nyitottabb, melegebb, barátságosabb.
2020. máj. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!