Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretnék egy társat, de nem vagyok jó az ismerkedésben? (23/F)

Figyelt kérdés

Eddig még sosem volt barátnőm. De már nagyon vágynék egy társra. Akit szerethetek, meg akivel lehetnének közös programjaink.

Eléggé visszahúzódó típus vagyok így nem olyan egyszerű ismerkednem.

Neten sokat próbálkoztam, de nem jött össze találkozás, élőben meg nem olyan egyszerű elkezdeni. Volt egy lány aki nagyon tetszett de végül nem engem választott.😕

Tényleg nagyon szeretnék már egy aranyos, megbízható, szerethető lányt, aki illik hozzá.


2020. jan. 4. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fejleszd önmagad és ismerkedj.
2020. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/channel/UCfhkvVIbTJqeQvf4HUNyKAg


Első lépésben kezdd el nézni ezeket a videókat, és alkalmazd őket a gyakorlatban.

2020. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a játékszabályokat és alkalmazd azokat.
2020. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

"Tényleg nagyon szeretnék már egy aranyos, megbízható, szerethető lányt, aki illik hozzá."


Szerintem mindenki erre vágyik...


Én úgy voltam vele, hogy megtaláltam, de hatalmasat tévedtem.

Az aranyos, megbízható, szerethető csaj is ugyanolyan ócska rißanc volt, mint az összes többi. Egy kicsit sem okozott neki gondot, hogy pár dugás miatt megcsaljon, fűvel fával összefeküdjön csak mert neki most valamilyen kitalált gondja van. És nyilván én lettem a hibás minden miatt...

Azóta nem érdekel az egész. Örülj neki, hogy neked eddig kimaradt. Csak szívás az egész és utána mélyebbre kerülsz, mint előtte voltál.

2020. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
#4-es, és az fel sem merült benned, hogy az emberismeretedet kellene fejleszteni?
2020. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!