Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők még bőven találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők még bőven találnak szexpartnert, ha már társat nem?

Figyelt kérdés

Én azt vettem magamon észre, hogy már egyre kevésbé érdekelnek a nők. (Férfiak továbbra sem.)

Társkeresőn a nők 90%-át lapozom tovább, míg azért régebben sokkal nagyobb arányban voltak, akiket "max. megdugom" alapon megszólítottam. Szórakozóhelyen dettó ugyanez, ha valami kicsit is nem tetszik, otthagyom azonnal és bulizok másokkal, nem vergődök senkivel. Tuti dugásokat is simán kihagyok, ha úgy tartja úri kedvem, mert inkább iszok a haverokkal tovább. Szerintem többet ér.

Szóval az talán ma már evidens, hogy a nők többségének nem lesz komoly kapcsolata. De szerintem lassan már szexkapcsolata sem.


30f


2019. dec. 31. 13:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te nem, más simán megdugja őket. :D
2019. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
más dugja ezerrel őket :D
2019. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Egészségükre. :) De igazából én a többieken is ugyanezt vettem észre, hogy már egyáltalán nem szórakoztatja őket a nők társasága.
2019. dec. 31. 14:04
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Akár napi tőbbet is találnak.A magam féle luzer pasik jó pár év kell hogy nőhöz jusson. 30f
2019. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Csak a szexpartnerek minősége olyan, amilyen. Nem véletlen, hogy rengeteg nőnek még hüvelyi orgazmusa sem volt soha.
2019. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

Talalnek, ha akarnek. De nem akarok. A csak szex erzelmek nelkul egualtalan nem vonz.

Plusz en valahogy elsore sose tudom magam elengedni, ugyhogy csak rossz lenne, szoval mar csak emiatt is kizarva

2019. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

Ez a kérdés valami furcsa önigazolás? Ügye egy percig sem hiszed komolyan, hogy akármelyik nőre ne várna húsz sokkal jobb kategóriás kiéhezett pasas?

Jó, talán az extra igénytelenekre nem.

2019. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert te és a haverjaid már beléptetek a harmincasok körébe. Az ember felfogása változik.

Ami három éve még buli volt, ma már nem az.

Attól az a nő , aki egy fokkal szebb mint az ördög , meg mindig talál valakit , ha szexet akar.

A társkeresés már bőven macerásabb.

2019. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%

Nôk szàzezrei zokognak, hogy EGY darab pasi nem törôdik velük.

🤗🤗🤗



Amugy, mennyire kell narcisztikusnak lenni ahhoz, hogy ebbôl:


"Èn azt vettem magamon észre, hogy már egyre kevésbé érdekelnek a nők.""


...ez következzen? 😂:


"Szóval az talán ma már evidens, hogy a nők többségének nem lesz komoly kapcsolata. De szerintem lassan már szexkapcsolata sem."

2019. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Szexpartenert bármikor találnék. Igazából komoly kapcsolatot is bármikor találnék, ha akarnék. 22N
2019. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!