Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők még bőven találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők még bőven találnak szexpartnert, ha már társat nem?

Figyelt kérdés

Én azt vettem magamon észre, hogy már egyre kevésbé érdekelnek a nők. (Férfiak továbbra sem.)

Társkeresőn a nők 90%-át lapozom tovább, míg azért régebben sokkal nagyobb arányban voltak, akiket "max. megdugom" alapon megszólítottam. Szórakozóhelyen dettó ugyanez, ha valami kicsit is nem tetszik, otthagyom azonnal és bulizok másokkal, nem vergődök senkivel. Tuti dugásokat is simán kihagyok, ha úgy tartja úri kedvem, mert inkább iszok a haverokkal tovább. Szerintem többet ér.

Szóval az talán ma már evidens, hogy a nők többségének nem lesz komoly kapcsolata. De szerintem lassan már szexkapcsolata sem.


30f


2019. dec. 31. 13:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
91%

Igen, itt valószínűleg mindenki sz.r detektív lenne, aki látja, hogy te meg eletedben nem láttál nőt közelről. Ha olyan baromi népszerű lennél, akkor nem a tars-es szexpartnerkeresesrol elmelkednel itt szilveszter délután, hanem a,épp egy nő ágyából kaszalodnal ki, b,az esti bulira keszulnel a haverokkal, ahol majd jól elkerulhetitek a nőket 😀

Kérdésedre valaszolva, bármikor találok pasit kapcsolatra is, szexre is, ha akarok. Valahogy túlélem, ha te kihagysz😂

2019. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

21: Ez ilyen tipikus női "gondolkodás", hogy ha valamit csordában szajkóztok, akkor az a többség elve alapján igazzá is válik. A valóság ezzel szemben meg az, hogy kettőnk közül te ültél még a gyakori előtt délután negyed hatkor. ;)

Amúgy volt szilveszter este szex is, nem volt nagy szám, de a jegyzőkönyv kedvéért leírom. Tudom, tudom, most is kamuzok, úgyhogy emiatt felesleges írnod!

2020. jan. 2. 15:05
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ok.Nekem teljesen Mind1, hogy te mit csinálsz, vagy mit nem. Te tettél fel egy kérdést, amire én válaszoltam a saját életem alapján. Toprenghetsz azon, hogy szerinted mi a valóság, attól én meg tök jól vagyok az életemmel, nem fáj, hogy vadidegen ember mit gondol róla. Szóval csak rajta! BÚÉK😀
2020. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
bármelyik nő kb 5 perc alatt talál legalább 20 olyan férfit aki csettintésre ugrik dugni őt. max ha bányarém akk 10 perc
2020. jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!