Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők még bőven találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők még bőven találnak szexpartnert, ha már társat nem?

Figyelt kérdés

Én azt vettem magamon észre, hogy már egyre kevésbé érdekelnek a nők. (Férfiak továbbra sem.)

Társkeresőn a nők 90%-át lapozom tovább, míg azért régebben sokkal nagyobb arányban voltak, akiket "max. megdugom" alapon megszólítottam. Szórakozóhelyen dettó ugyanez, ha valami kicsit is nem tetszik, otthagyom azonnal és bulizok másokkal, nem vergődök senkivel. Tuti dugásokat is simán kihagyok, ha úgy tartja úri kedvem, mert inkább iszok a haverokkal tovább. Szerintem többet ér.

Szóval az talán ma már evidens, hogy a nők többségének nem lesz komoly kapcsolata. De szerintem lassan már szexkapcsolata sem.


30f


2019. dec. 31. 13:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
98%

"Tuti dugásokat is simán kihagyok, ha úgy tartja úri kedvem"



Rólad süt hogy egy nőnek se kellettél soha és alkalmad sincs soha "tuti dugásokra", pont ezért vagy frusztrált és írod ki valószínűleg az 1000. kérdést erről.

2019. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

11: Azért detektívnek ne készülj, ha jót akarsz magadnak! ;)

Nekem amúgy tök mindegy, de azt látom, hogy a lányok többsége egyedül baktat haza a buliból, és hogy a társkereső oldalaknak is évek óta azonos a törzsközönsége. Szóval annyira sok siker még sincs a női térfélen, azt gyanítom. De kíváncsian hallgatom a ti szempontjaitokat is személyeskedés helyett, csak a tényeket ne tagadjuk már le, könyörgöm!

2019. dec. 31. 14:27
 13/24 anonim ***** válasza:
98%

"Azért detektívnek ne készülj, ha jót akarsz magadnak! ;)"


Te meg legközelebb kamuzz normálisan. Úgy állítod be magad mint aki dugásra egy csomó nőt megkaphat csak TE nem akarod őket és kárörvendesz a végén hogy egyre kevesebb szex jut nekik puszta rosszindulatból. Teljesen nyilvánvaló honnan jön ez a frusztráció, mégpedig a nőknél való sorozatos kudarcokból. Egy férfi aki valóban alkalma van tuti dugásokra az dug és nem neten siránkozik mint te.

2019. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
98%
Attól még hogy te nem szexelsz, mások igen.
2019. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%
A férfiak 10%-a dugja a nők nagyrészét.
2019. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%
Kit érdrkel?
2019. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon csőlátó vagy. Csak mert a kutya nem kiváncsi rád, be akarod beszélni hogy másokra sem kíváncsiak. Ez nagyon nincs így. Én pl néha regizek társkeresőre, de mindig levesz néhhány pasi akikkel jól érezzük magunkat.

Úgyhogy bocs, de a te készülékedben van a hiba. De ha neked jó egyedül is, oké, nem szóltam.

2019. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
13: Sajnállak, ha neked annyira hihetetlen, hogy egy férfinak nem kell különösebben megfeszülnie az egyéjszakás kapcsolathoz. Igazából én azt sem tudom eldönteni, melyik nemhez tartozol, az írásod alapján mindkettőre látok érveket. De őszintén szólna nem nagyon izgat. Ha kamunak tartod a kérdést, akkor viszont van egy nagyon gyakorlatias tanácsom: oldalogjál arrébb oda, ami számodra hihető!
2019. dec. 31. 14:41
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Így az év végere beleuntál, majd jövőre, újult erővel!
2019. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyre kevésbé érdekelnek a nők, de azért lapozgatod a társkeresőt és elmélkedsz a dologról. Szerintem csak simán alábbhagyott benned a szexuális vágy, öregszel, már nem úgy működik a cerka meg a hormonok ahogy kéne.
2019. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!