Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj ha valaki külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha valaki külső alapján szelektál amikor társat keres?

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 09:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem baj.
2019. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem baj.
2019. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem baj, sőt ha jót akarsz magadnak akkor bizony hogy válogatni muszáj. Én se jönnék össze csúnya arcú, görbe lábú, kiálló fogú nővel. Jól nézek ki, megtehetem hogy válogassak. És ami a legfontosabb, hogy mindenki a legszebb és legjobb társat akarja magának.
2019. dec. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

3:

Nincs mindenki abban a helyzetben, hogy válogathasson. Egyes embereknél az éhes ember ne válogasson helyzet van. Azzal kell beérni, amit a gép dob.

2019. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Kimondta neked, hogy baj???? Egy kapcsolat fontos része a szex. Még is, hogyan lesz jó szex, ha külsőre nem vonz, nem mozdít meg benned semmit a másik. Az más dolog, hogy csak a külső nagyon kevés a jó kapcsolathoz.
2019. dec. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van értelme, ha belső alapján is szelektál. Ha nem, akkor csak a látványért tönkreqrja az életét és vesztegeti az idejét. Nem baj külső alapján szelektálni. De csak az alapján választani és azt tartani a fő prioritásnak elég egydimenziós dolog és nem ismerek olyat, aki ezzel ne adott volna a szarnak egy pofont.
2019. dec. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Külső + belső alkot egy kerek egészet.

Mindenkinek vannak külső elvárásai a másik felé. Ez a legtermészetesebb dolog a világon.

2019. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak abban az esetben baj, ha összejössz egy jókinézetű, de agybeteg valakivel s aztán tűröd a hülyeségeit, csak mert szép.

Voltam hasonló helyzetben, szép volt az exem, de baromira megutáltam a végén, voltam bajok a fejében.

2019. dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
voltak*
2019. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Azoknak baj akik emiatt hátrányba kerülnek szelektáláskor
2019. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!