Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a lányok, akik bénák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik bénák voltak az ismerkedésben, de aztán ügyesek lettek, hogyan értek el javulást?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 22 éves lány vagyok, és elég béna az ismerkedésben. Szeretnék javulni, de nem tudom, hogyan javulhatnék. Azzal a résszel van problémám, amikor a két idegen ember találkozik egymással és elkezdenek beszélgetni. Ez a "flörtölős" rész egyáltalán nem megy sajnos. Az én életemből kimaradt a kamaszkori ismerkedés, szerelem, a szexuális tapasztalataimat az érettségi és az egyetem közötti nyáron szereztem, előtte és utána ez nem volt része az életemnek sajnos.

A 19 éves öcsém váltig állítja, hogy észrevesznek, megnéznek a férfiak (nyilván nem mind, de néhányan igen), csak ezt én soha nem veszem észre, és nem is nézek vissza, stb.

A kérdésem azokhoz szólna, akik hasonló problémákkal küszködtek, de jobbak lettek idővel.

Hogyan javultatok? Milyen könyveket, cikkeket olvastatok? Hogyan tanultatok meg flörtölős, "szexi arcot" vágni? Konkrétan milyen mimikai gyakorlatokat végeztek ennek érdekében, és hol találtátok őket?


Köszönöm azoknak, akik válaszolnak a kérdéseimre. Kérek mindenkit, hogy ne írjon ismerkedős privátot, jelenleg nem kívánok ezen az online felületen ismerkedni.



2020. ápr. 29. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Egyszerűen tanultam a hibáimból, plusz nem próbáltam magam olyannak beállítani, ami nem vagyok. Tehát nem kezdtem el flörtölő szexi arcmozdulatokat gyakorolni, hanem adtam önmagam.

Bár én nem teljesen idegenekkel ismerkedtem sosem, hanem próbáltam társaságon belül találni olyat, aki vonz és akivel passzolunk.

Így lett párom is. Nem kellett gyökeresen megváltoztatnom magam, hanem csak érdeklődő voltam és hívtam őt ide-oda.

24N

2020. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Én azt tudnám neked tanácsolni, hogy ne akarj görcsösen ismerkedni, mert úgy biztosan nem fog sikerülni. Engedd el, hogy mindenáron párt kell találnod, mert jaj mi lesz, ha nem. A görcsösséget, erőlködést megérzik az emberek és általában nem szimpatikus, visszatetszést keltő.


Próbálj meg magabiztos, laza, természetes lenni. Ezt úgy tudod a legjobban elérni szerintem, ha olyan dolgokkal foglalkozol, amit szeretsz, mert feltölt lelkileg. Ezen túl foglalkozz a külsőddel is, sportolj, vegyél pár szép új ruhát amiben csinosnak érzed magad. Ha jól érzed magad a bőrödben fizikailag az kihat a lelkedre is. Tehát ezek a dolgok oda-vissza hatnak pozitívan...ha jól van a tested, jól van a lelked is és fordítva is.

Valamint úgy általánosságban legyél kedves és laza mindenkivel. Ne csak a férfiakkal, hanem a boltos nénitől kezdve a kisgyerekekkel...ha alkalmad adódik cseveréssz, stb. mert akkor ez beépül a viselkedésedbe és nagy valószínűséggel nem fogsz lefagyni, ha egy számodra szimpatikus férfival kell beszélgetned.


33N

2020. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Sehogy... Ezekkel a praktikákkal csak könnyű prédának fogsz tűnni esetleg, de komoly párkapcsolatra semmiképp. Normális kapcsolatban a másikat önmagáért szeretjük meg, nem azért, mert jól tud flörtölős arcot vágni.

Légy nyitott, amennyire tudsz, töltsd azzal az időt, amit igazán szeretsz és ennek kapcsán keress akár új barátokat. Ne akarj erőltetetten kapcsolatot, előbb barátkozz. Hidd el, jobb a másikat mint embert megismerni előbb.

2020. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Elmentem cserediáknak. :D Mikor bele vagy kényszerítve, hogy ismerkedj és minél jobban visszahúzódgatsz meg szégyellősködsz, annál nevetségesebben nézel ki, akkor nem marad más, mint *yolo* és irány a mély víz.
2020. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Szeretném kiegészíteni a kérdésemet.

Nem szociális fóbiám van, nem okoz gondot másokkal beszélgetni, előadást tartani, vitatkozni, stb. Ha tudni akarok valamit, odamegyek és megkérdezem.

A problémám abban rejlik, hogy nem veszem észre ha valaki női mivoltomban érdeklődik irántam, ezért nem is tudok rá megfelelően reagálni.

Pl. ennél a forgatókönyvnél;...

-F. megnézi magának N.et

-N. visszanéz, elmosolyodik

-F. beszélgetést kezdeményez semleges témáról

-N. lelkesen beszélget, nyilvánvalóvá teszi, hogy érdeklődik F. iránt.

...Én az első fordulóban kiestem, mert nem veszem észre ezeket a miniatűr jeleket.

Amikor könyveket, cikkeket kértem, erre a jelenségre vonatkozó írásokat gondoltam, csak nem tettem eléggé nyilvánvalóvá.

2020. ápr. 29. 11:52
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Rivotril
2020. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az vált be, hogy nem ismeretlenekkel próbálkoztam, hanem régi ismerősökkel foglalkoztam. Fiúk, lányok egyaránt. A lányokon keresztül megismertem olyan pasikat, akiket korábban csak látásból. De így közös ismerős lévén azok sem tűntek idegennek, volt közös téma. Az exemmel így jöttem össze.

A jelenlegivel meg úgy, hogy őt is ismertem már, de csak felszínesen, és felvettem vele a kapcsolatot.

2020. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kicsit fordítva ülsz a lovon. Elárulom neked, ha bármelyik pasi odamegy hozzád, beszélgetne veled, az meg akar dugni.

Neked csak annyi a feladatod, hogy a kanos pasik közül kiszűrd azokat akik téged érdekelnek.

Remélem segítettem:)

2020. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én megkaphatom az öcséd?
2020. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a nézős flörtölésnek. Az egész a részedről annyiból áll, hogy néha óvatosan nézz körül, hogy van-e olyan srác, aki téged gyakrabban nézeget. Ha észre veszed, hogy néz és bejön neked, akkor visszamosolyogsz és ennyi. Ezután keresni fog :) Nem kell túlragozni, mert a beállított nézések az esetek 90%-ában bénák, mesterkéltek.


Amúgy az esetek többségében az is elég, ha egyedül maradsz egy kis időre az asztalnál, pultnál, tánctérnél és máris válogathatsz. Baráti társaságban pedig ha a kiszemelt hapsi közelében sertepertélsz, akkor jó eséllyel beszédbe függ veled elegyedni, ha bejössz neki.


Hangsúlyozom, hogy az főleg a filmekben van, hogy belassítós összenézések vannak, a valóságban általában semmilyen előzetes szemezés nem történik. Az ilyen praktikák akkor kellhetenek, ha nagyon nem akar észrevenni a kiszemelt. De óvatosan, mert ennek általában oka szokott lenni...


32F

2020. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!