Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mért rettegnek a puáktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mért rettegnek a puáktól?

Figyelt kérdés

Ha van egy puás kérdés, egyből indul a gyűlölködés. A nők tobzódnak, hogy megvernék meg megaláznák a puákat így, úgy, amúgy. Azért van ez, mert a csajoknak trauma lenne, ha egy jó sex után kiderülne, hogy nem született alfahím d.gta őket, hanem "csak" egy keményen önfejlesztő, puás béta?

Kevésbé éreznék magukat különlegesnek a nők ilyen esetben?



2020. ápr. 26. 05:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%

Csak azért van kutyám, hogy megvédjen éjszaka tőlük. A barátomat is kiállítom őrt állni.

Brr... Már most tudom, hogy este rémálmaim lesznek.

2020. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rettegek a puáktól, hanem a tipikus puákat gerinctelen férgeknek tartom. Azért leszögezném, hallottam olyan pua tréningről, ami viszonylag normális, és tényleg csak önbizalmat adnak srácoknak, megtanítják őket ismerkedni, nem arra ösztönzik őket, hogyan verjenek át normális, kedves nőket, akik kapcsolatra vágynak, hogy egyszer le tudják őket varrni. Viszont a tipikus pua az tényleg hányinger. Ahogyan a nőkről beszélnek, amilyen praktikákat alkalmaznak (ez a tipikus "negelés", hogy fikázd a nőt, majd utánad megy)...


Én nem vagyok az egyéjszakás kalandok híve, és annyira nem vagyok felszínes, hogy kiakadjak azon, hogy nem "alfahímet" szereztem, nem is rájuk hajtok, tehát nem ez a probléma.

2020. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
83%
18# Mellé ment, nem várok potyaprivátot csajoktól mert meleg vagyok. Mivel vilâg életemben csajokkal haverkodtam, meg merem kockáztatni, hogy jobban értek a nõkhöz mint egy kamu OKJ-s pua pasas, akinek betanítják hogy öltözzön, mit mondjon, hogyan mondjs. Egy önálló gondolatuk sincs csajozás terén. Tudnék mesélni... Az #1-es voltam
2020. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nők rettegnek a puáktól, a puák rettegnek a punától.

A nők a pumától rettegnek, de attól én is.

2020. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
75%

"Ez még éppen nem feltétlen gond, mert azok a pasik, akik nem PUA-k, viszont jól néznek ki, és ösztönsöen jól csajoznak, 100000x annyi nőt fektetnek meg, mint az összes PUA együttvéve"


Így van. Főleg, hogy akikből hosszútávon is top PUA lesz, még ha nem is feltétlenül oktató, az ugyanolyan narcisztikus, szociopata, mint a marketingesek, salesesek többsége.


Tehát nem az lesz a lényeg, hogy ő meg is fektesse a nőt, hanem hogy minden kétséget kizárólag elhitesse, hogy ő megkapta vagy megkaphatná.


Egymással méregetik leginkább az e-penist.


A népszerűség látszatát élvezik, ez az életstílusuk és erre a pénzt se sajnálják, a kósza numerák pedig az ebből adódó mellékhatások.

2020. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
7%

#23 Ismered, ugye, hogy a kibiccel mi van?:D

Életedben soha nem kellett barátnőd szerezned. Biztos releváns a meglátásod ebben a kérdéskörben.

2020. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!