Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mért rettegnek a puáktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mért rettegnek a puáktól?

Figyelt kérdés

Ha van egy puás kérdés, egyből indul a gyűlölködés. A nők tobzódnak, hogy megvernék meg megaláznák a puákat így, úgy, amúgy. Azért van ez, mert a csajoknak trauma lenne, ha egy jó sex után kiderülne, hogy nem született alfahím d.gta őket, hanem "csak" egy keményen önfejlesztő, puás béta?

Kevésbé éreznék magukat különlegesnek a nők ilyen esetben?



2020. ápr. 26. 05:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

"Azért van ez, mert a csajoknak trauma lenne, ha egy jó sex után kiderülne, hogy nem született alfahím d.gta őket, hanem "csak" egy keményen önfejlesztő, puás béta?"

Ja, én ettől félek nagyon. Elképesztő horror lenne számomra, ezért minden este az ágyam alá nézek nem ám egy pua tag ott rejtőzik, mint a mumus.

2020. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%
Remélem 25 felett kinövik a pasik ezt a baromságot. Hálisten még nem találkoztam korombelivel, aki egyáltalán értené, hpgy mi az hogy pua, incel, stb.. Szánalom az egész.
2020. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
15%

A PUA es az incel egy eletstilus. Nem lehet kinoni :)


35F incel

2020. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
Ja, az emósok is ezt mondták 15 éve, hálisten eltűnt a jelenség. :DD
2020. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem rettegünk, hanem nevetségesnek és szánalmasnak tartjuk őket.

Már a kérdésed is az. :D

2020. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%

Mert ha ilyen agymosó maszlagot benyelnek, akkor nem túl értelmes emberek. Az idiótákat pedig mindenki kerüli.

Semmivel nem más ez, mint a "fogyj 40 kilót 2 nap alatt és a föld amúgy is lapos" dolgok. Aki ennyire hiszékeny, hogy bármely megmondóJankó lehúzhatja lóvéval "tábor, könyv, oktatás" címen, miközben Müller Péter szintű hangzatos, de üres frázisokat kap, az meg is érdemli!

2020. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%
Én pl. nőként azt sem tudom hogy kik azok a puák.
2020. ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
32%

#1-es

Férfiként, felvéve a magabiztos szerepet "az ilyenekkel" szemben, ezzel téve vonzóbbá magadat a lányok számára, remélve egy pár potyaprivátot magadnak, hátha.;)

2020. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%

“ Azért van ez, mert a csajoknak trauma lenne, ha egy jó sex után...”

Barátom, puás incelként esélyed nincs jó “sexre” (így leírva meg pláne nem)

2020. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%

Én már öreg vagyok, csak az GYK-n hallottam erről a pua ügyről. Szánalmas.

Én is gátlásos kisfiúként kezdtem mégis lett négy gyerekem( ez lehetne több), négy komoly, ebből három hosszú kapcsolatom (ez még lehetne kevesebb), köztük még nem tudom hány nő, mindenféle pua nélkül.

De nagyon kiábrándító dolog volt, amikor az évfolyam kb legjobb nőjével jöttem össze, és egy hét után bevallotta, hogy csak fogadásból hajtott rám, de most már igazán szerelmes. Ott lett a vége, akármennyit is sírt.

Nem rettegtem tőle, sajnáltam is, de olyan viszolyogtató volt.


Szóval, ha össze is jön egy nő, ne nagyon magyarázz semmi puaságot!

2020. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!