Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem tartotok a puáktól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem tartotok a puáktól? Lásd az idézetet alább!

Figyelt kérdés

"Ha a megfelelő időben a megfelelő dolgokat megteszed, akkor a vonzalom felébred. Nem tudom, érzed-e ennek a mondatnak a súlyát. Ha a megfelelő időben a megfelelő dolgokat megteszed, akkor a vonzalom felébred. Akár akarja a másik, akár nem. Igen, lehetséges az, hogy a földkerekség legjobb nője a földkerekség legjóképűbb és legbefolyásosabb pasijával randizik egy elegáns étteremben, s akkor egy csábítómester odamegy, és lecsapja a lányt a kezéről. Annak ellenére, hogy a lány eredetileg azzal a fickóval akart összejönni. (Ez csak lehetőség, azaz nem mindig sikerül, de van rá példa.)"

(Kulcs a nőkhöz c. könyv)



2020. ápr. 19. 17:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan, nem unod?
2020. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
De most nagyon elkezdtem tartani a puáktól, nehogy lecsapjanak a földkerekség legjóképűbb pasijának a kezéről...mi lesz most?
2020. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de álmodozni mindig lehet.
2020. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Csöppet erős a "földkerekség legjobb nője" kifejezés egy olyan nőre aki ennyire ostoba ösztönlény ilyen kevés érzelmi intelligenciával... :D Az ilyen nőket vigyék is el inkább (bár ennyire buta nő a világon nincs szerintem).

Soha nem találkoztam még férfival aki tanult csajozási formákat használt és ne lett volna undorítóan tenyérbemászó és nevetséges. Sikereket elérni sem láttam még soha ilyet, pedig nálam is és jó sok barátnőmnél is próbálkoztak hasonlók. Még évekkel később is nevetünk jó néhány ilyenen, hogy mennyire ciki volt ahogy próbálkozott. Értelmes párkapcsolatban azóta sem voltak a hasonló férfi ismerőseim (már amelyiknek ugye tudom követni az útját mondjuk közösségi oldalakon).

2020. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Olyan értelemben igen, hogy mikor rájönnek, hogy a PUA átverés, akkor nekiállnak erőszakolgatni.
2020. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Azért kiváncsi lennék, hogy ezeket a pua praktikákat próbálták-e olyan nőkön, akik használni szokták az agyukat, nem csak térkitöltőnek van a fejükben.


Amúgy nem félek, nem érzem úgy, hogy lenne mitől.


32N

2020. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Én csak attól tartok, hogy egyszer agyukra megy a lúzerség és megerőszakolnak valakit. Gondolom fordult már elő egy párszor.
2020. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Én a pulyáktól jobban félek.
2020. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Noren1989 ***** válasza:
89%

Én se a pulya, se a pulyka, se a pua miatt nem aggódom.


Deal?

2020. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
A puától akkor lenne értelme tartani, ha megtanulná hogy kell a másikat manipulálni. Na most az az ember, aki egy akcióterv alapján próbál társalkodást vezetni, azt ennek éppen az ellenkezőjére fog jutni, tehát biztonságosabb és behatárolhatóbb lesz, mint más.
2020. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!