Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem tartotok a puáktól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem tartotok a puáktól? Lásd az idézetet alább!

Figyelt kérdés

"Ha a megfelelő időben a megfelelő dolgokat megteszed, akkor a vonzalom felébred. Nem tudom, érzed-e ennek a mondatnak a súlyát. Ha a megfelelő időben a megfelelő dolgokat megteszed, akkor a vonzalom felébred. Akár akarja a másik, akár nem. Igen, lehetséges az, hogy a földkerekség legjobb nője a földkerekség legjóképűbb és legbefolyásosabb pasijával randizik egy elegáns étteremben, s akkor egy csábítómester odamegy, és lecsapja a lányt a kezéről. Annak ellenére, hogy a lány eredetileg azzal a fickóval akart összejönni. (Ez csak lehetőség, azaz nem mindig sikerül, de van rá példa.)"

(Kulcs a nőkhöz c. könyv)



2020. ápr. 19. 17:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Én egy kicsit igen. Attól nem, hogy esetleg - idézem - le akarnának csapni más kezéről, mert nem tudnak.


De most komolyan, a kis önző dögök leszrják hogy A Nő, akit annyira meg akarnak szerezni, mással boldogok, mert nekik ugye alanyi jogon jár a pna...


Nem szeretik a nőt, csupán testi vonzalomról van szó. Sétáló szexbaba.

2020. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"csábítómester"


Muhaha!

2020. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy szerintem van igazság az idézetben. Persze nem ebben a formában de abban van valami hogy ha jókor jó helyen összefut egy férfi és egy nő és ez a férfi tud valami olyat mutatni ami felkelti a nő érdeklődését "kiütheti a nyeregből" a másik akár jóképűbb fickót ha ő kevésbé mozgatja meg.

Persze ez minden pua fszságtól független. Egész egyszerűen "a megfelelő időben a megfelelő dolgok" tényleg beindíthatnak érzelmeket. De ezek nem (be)tanult dolgok.

Ha valami begyakorolt az hosszú távon úgyse működik (sokszor azonnal egyértelmű a dolog). De ha bele gondolunk a pua nem is hosszú távra tervez.

Én a legkevésbé sem félek a puáktól. Hosszú távon úgyse tudja tartani a látszatot én meg nem szeretem az ajtóstul a házba rontás féle kapcsolatokat így bőven kijön a "hiba" mielőtt belebonyolódnék.

2020. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Mivel az emberismeretem már intuitív szintre fejlődött, ezért szerencsére immunis vagyok rájuk.
2020. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem felek. Senki nem tudna lecsapni a ferjem kezerol. Ez az egesz pua ugy baromsag ahogy van.
2020. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy marketinganyag, ami Kis Pistikével el akarja hitetni, hogy a könyv megvétele és tanfolyam kiperkálása után akár a 30 éves Angelinát is letudja majd csapni a 35 éves Brad Pitt kezéről... Vagy bármelyik topmodellt az aktuális milliárdos playboy kezéről.


Aztán jön a valóság, amikor én külső szemlélőként érzek szekunder szégyent a szerencsétlen srác miatt, aki a romkocsmában próbálja rávenni a vele láthatóan nem szimpatizáló csajokat arra, hogy legalább a PUA-iskolában tanult kártyatrükköt nézzék már meg, mert attól aztán majd pikk-pakk nedves lesz a bugyi :D


A fenti mondat ugyanolyan hülyeség, mint a "pénzkeresős" könyvek bevezetőjében a "dollármilliárdos léttől csak a saját kishitűségünk választ el" típusú életbölcsességek.

2020. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"(Ez csak lehetőség, azaz nem mindig sikerül, de van rá példa.)"

Persze, arra is biztos volt már példa, hogy bent ült a kávézóba a nő és a férfi, bombatalálat érte a kávéházat, a férfi meghalt a nőt meg kimentette egy Pókember kaliberű szuperhős és összejöttek, mint a filmekben... Csak mondjuk nem ez a jellemző a hétköznapokon. :))

Egyébként nem, nem tartok tőlük. Videók alapján, a "profi csábítómesterek" kanyarban sincsenek ahhoz a színvonalhoz képest, amit a párom jelent nekem. De aki a papucsállatka ösztönlény szintjén mozog (szegény papucsállatka, ezúton is tőlük kérek elnézést), annak magyarázhatnám, hogy mit jelent nekem a párom segítsége, embersége, gondolkodása, motiváló ereje és az a biztonság, amit érzek, ha vele vagyok.

2020. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
csak azért aggódok a jelenség miatt, mert ez több erőszakot szül, mint kapcsolatot, vagy jó beszélgetést.
2020. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1. Példa volt már sokmindenre, ez nem egy erős érv. Akkor se volna, ha mellékelni egyet.

2. A szerzőt karakterre fizetik, azért ismétli meg a mondatot kétszer. Vagy nagyon gyogyósnak tartja az olvasóit.

3. A mondatból semmi hasznos nem következik, honnan derül ki, hogy az idő megfelelő és mi a megfelelő dolog?

2020. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!