Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tetovált nők bevállalósabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tetovált nők bevállalósabbak szoktak lenni mint a tetoválatlanok?

Figyelt kérdés
Több férfi szokott átmenni rajtuk? Miket szoktak bevállalni?

2020. ápr. 25. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
A tetoválás a nyitottságot mutatja többnyire, ez pedig a bevállalóságot is jelzi. Szóval igen, bevállalósabbak, érdeklődőbbek és bátrabbak.
2020. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
szerintem nem feltétlen
2020. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Sosem lehet ilyenek alapján általánosítani.

Nekem pl van tetkóm, de nem vagyok a "bioszex" (fűvel-fával) híve.

2020. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Sok tetoválásom van, és ez a párhuzam baromság.

Sajnos sok a divat tetkós ribizli, és gondolom innen az általánosítás.

2020. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Tetoválás terén 100%-al bevállalósabbak a tetovált nők, mint a tetoválatlanok.


A többi területen nincs ilyen egyértelmű összefüggés.

2020. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

korlátolt vagy

több tetoválásom van, mint férfi hozzám nyúlt

2020. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. :-) Tényleg nem bántani akarom, aki tetováltatja magát. Nem is lehet minden tetkósra egységes alapot írni. Sok csajjal beszélgettem erről, egy jó részük bevallotta, hogy ettől akart vagányabbnak tűnni, mert nem merte az érzéseit kimutatni egy pasinak sem. Úgy érezték, hogy nem figyelnek fel rájuk. tehát egy részüknél ez csak kompenzálás. De számtalan más kompenzálás lehet. Ilyen a csak márkás cuccok felvétele. az autó extra márkája a pasik részéről. Egyébként ez egy teljesen normális viselkedés. sőt ösztön. Minden élőlény megpróbálja felhívni magára a figyelmet, ha sikeres párzást akar vezérhímekkel, vagy egészséges életerős nőstényekkel.
2020. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!