Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek a kevésbé jól kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek a kevésbé jól kinéző csajok bevállalósabbak az ágyban?

Figyelt kérdés

Volt már nem egy bnőm mindegyik tök jó csaj volt csak hát nem sok mindent tettek meg nekem amit ki szerettem volna próbálni!

És elgondolkoztam azon h helyes srác vok sok csajnak bejövök mi lenne ha kezdenék egy olyannal akinek alapból nem lenne nálam esélye? És ha tudja h akk találok magamnak jobb csajt amikor akarok lehet hálásabb lesz meg több mindent megtesz nekem.

Sztetek ez így működhet? (Tudom kicsit bunkón hangzik de néha tényleg így működnek a dolgok, szal… miért ne? :D )

17/F


2014. okt. 19. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés:-) embere válogatja ki mit tesz meg a pasijának:-)
2014. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem így működik,nem a szépség mértékén múlik a bevállalás mértéke.
2014. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó de csak többet megtenne egy átlagos csaj h megtartson...
2014. okt. 19. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy normálisan gondolkodó csaj nem.Túl nagy az egód neked.
2014. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van abban valami, amit a kérdező ír.

Szép csajok el vannak telve maguktól, nem igazán aktívak az ágyban.

Ezzel szemben egy duci úgy leszop, h csak na.

2014. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!