Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Miért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatról már nem álmodozok mert senkit nem érdeklek. Ebbe beletörődtem. De akkor már legalább valami szex kapcsolat jönne létre valakivel (közös megegyezéssel) de hiába keresem az ilyeneket, a közelbe például a megyébe nem találok, vagyis, még ezek a nők is elutasítóak, egyszerűen nem írnak vissza! De bezzeg ha ràírok egy dunántúlira, vagy egy pest megyeire, vagy ami 100 km körzeten kívül van, vissza is írnak, és persze szexbe is benne lennének. Csak ebbe az az idegesítő hogy kivitelezhetetlen, mert szexért nem fogok utazni 300 km-ket. Oké abba már beletörődtem hogy sok év kereskélés után, közelit nem találok aki szóba állna velem (legalább aki a megyébe van) komoly ismerkedés céljából. De azt hogy még egy éjszakásat sem? Ez miért van szerintetek, hogy csak messziről nagy a szájuk? Mire jó ez? És szét is szoktam oltani az ilyen nőket, és meg magyarázom hogy hogy miért xopat ezzel, és a közeliek miért gondoljodnak fordítva?


Légysz normálus válaszokat kérek! Csak arra vagyok kíváncsi miért kapom ezt? Ilyen szerencsétlen lennék? Vagy talán a külsőm miatt? Vagy én már mondjak le a szexről? 2 éve nem volt szexuális kapcsolatom, és hiányzik. És egy csaj is az éketemből. Mit tegyek? Curva szóba se jöhet. Miért van ez. Csak normálisak írjanak akik meg tudják ezt magyarázni


2020. ápr. 24. 23:31
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
20. Nem hiszek ilyesmiben.
2020. máj. 16. 23:13
 22/34 anonim ***** válasza:
.....
2020. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
90%

Ha a külsőd a gond, szexről főleg ne álmodj!

A nők nagyrésze általában kapcsolatot akar.

Azzal, aki tetszik neki, vonzza őt.

Az a nő, aki belemegy szexkapcsolatba, méginkább a külsőt nézi, mivel ott csak az játszik, más nem.

Akárki alá csak úgy a semmiért nem nagyon fekszenek be a nők.

2020. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát le kell mondanom sajnos minden földi jóról.
2020. jún. 15. 12:58
 25/34 anonim ***** válasza:
#24 való igaz.
2020. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Tapasztalom nyugi.
2020. jún. 15. 19:02
 27/34 anonim ***** válasza:

De hat te is csak "szorakozasbol' irsz ra a messzi csajra es elkezded oltani ha valaszra meltat es igent mond? :DD

Errol a nyuszikas fűnyírós vicc jut eszembe ((emez: [link]


Na pont igy allsz a csajokhoz:D

(Lehet erre gondolt a 20as:D)

2020. jún. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
48%

Világi lúzer vagy :D Ha rád ír és válaszol letudod azzal, hogy hülyít így nem mész bele, mert tuti kamu.

Prostizni nem akarsz, barátnő nem kell stb.

Mi az isten kell neked azonkívül, hogy mindenki hülye csak te nem?

2020. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

27. Hülye vicc és rossz hasonlat

28. Menj a francba!

2020. jún. 16. 14:09
 30/34 anonim ***** válasza:
Kérdező nem te vagy a hibás. A ma nők tényleg nagyon magas lovon ülnek. Már azse tudják jo dolgukba mit akarnak. Azthiszik ők a világközepe.
2020. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!