Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Miért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatról már nem álmodozok mert senkit nem érdeklek. Ebbe beletörődtem. De akkor már legalább valami szex kapcsolat jönne létre valakivel (közös megegyezéssel) de hiába keresem az ilyeneket, a közelbe például a megyébe nem találok, vagyis, még ezek a nők is elutasítóak, egyszerűen nem írnak vissza! De bezzeg ha ràírok egy dunántúlira, vagy egy pest megyeire, vagy ami 100 km körzeten kívül van, vissza is írnak, és persze szexbe is benne lennének. Csak ebbe az az idegesítő hogy kivitelezhetetlen, mert szexért nem fogok utazni 300 km-ket. Oké abba már beletörődtem hogy sok év kereskélés után, közelit nem találok aki szóba állna velem (legalább aki a megyébe van) komoly ismerkedés céljából. De azt hogy még egy éjszakásat sem? Ez miért van szerintetek, hogy csak messziről nagy a szájuk? Mire jó ez? És szét is szoktam oltani az ilyen nőket, és meg magyarázom hogy hogy miért xopat ezzel, és a közeliek miért gondoljodnak fordítva?


Légysz normálus válaszokat kérek! Csak arra vagyok kíváncsi miért kapom ezt? Ilyen szerencsétlen lennék? Vagy talán a külsőm miatt? Vagy én már mondjak le a szexről? 2 éve nem volt szexuális kapcsolatom, és hiányzik. És egy csaj is az éketemből. Mit tegyek? Curva szóba se jöhet. Miért van ez. Csak normálisak írjanak akik meg tudják ezt magyarázni


2020. ápr. 24. 23:31
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
32f
2020. ápr. 24. 23:33
 2/34 anonim ***** válasza:
86%

Csak veled ilyenek. Gondolkozz el kiben van a hiba.

Szembemégy a forgalommal és azt hiszed ennyi hülye jön veled szembe.

2020. ápr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szexkapcsolatot nehezebb összehozni a párkapcsolatnál, mert ott nem lehet belsővel "kompenzálni". Mondom ezt úgy, hogy nekem sose volt ilyen jellegű kapcsolatom.

Amúgy miért oltod az ilyen csajokat? Elvárnád, hogy ők utazzanak több száz km-t csak azért, hogy megtömd őket?!

32F

2020. ápr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%

"Komoly kapcsolatról már nem álmodozok mert senkit nem érdeklek."

Olvasd el a könyvet, hogy: Hogyan szerezzünk barátokat?

Ez nem úgy magától lesz, hanem ki kell alakítani.

Valószínűleg nem értesz hozzá, hogyan kell.

2020. ápr. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%

"szexért nem fogok utazni 300 km-ket"

Miért nem?


Hát akkor az az oka, hogy lemondtál róla.

Akkor meg nem kell mást hibáztatni.


Akik Eropolison vannak fuckboyok, jól néznek ki, ápoltak, és kocsival mennek a nőért, biztosítják az intim, nyugodt kéglit, rászánják a pénzt, időt, gondoskodást.

Ha még ennyit se teszel meg, mért gondolod, hogy vagy olyan jó szerető, hogy érdemes legyen veled tölteni az időt? Még az ágyon kívül se adsz törődést, gyengédséget, akkor mért lennél jó az ágyban?

2020. ápr. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
2%
Kiskurásért majd kibérlek egy egesz hotelt egy gumitarisznyáért egy ondótartalyért🤮
2020. ápr. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

'Szerintem szexkapcsolatot nehezebb összehozni a párkapcsolatnál, mert ott nem lehet belsővel "kompenzálni". Mondom ezt úgy, hogy nekem sose volt ilyen jellegű kapcsolatom.


Amúgy miért oltod az ilyen csajokat? Elvárnád, hogy ők utazzanak több száz km-t csak azért, hogy megtömd őket?!


32F'

Ha 300 km utazáshelyett inkább a közeli prostit választanék, olcsóbb is lenne és még utazni se kéne annyit. De se prosti nem kell, de 300 km-es, mivel becsaphat, és száz kilométerekről bármit lehet mondani. Ezért oltom őket, mert csak messzin tudnak ilyet mondani! Közelebbről még soha!

2020. ápr. 25. 02:28
 8/34 A kérdező kommentje:

'Csak veled ilyenek. Gondolkozz el kiben van a hiba.


Szembemégy a forgalommal és azt hiszed ennyi hülye jön veled szembe.'


Igen a hiba bennem van, lehet a külsőm miat nem vesznek komolyan, de arról nem én tehetek.

Nem a forgalommal szembe megyek hanem próbálnék érvényesülni, kapcsolat terén is, miért nekem nem jár?

2020. ápr. 25. 02:30
 9/34 A kérdező kommentje:

'Olvasd el a könyvet, hogy: Hogyan szerezzünk barátokat?


Ez nem úgy magától lesz, hanem ki kell alakítani.


Valószínűleg nem értesz hozzá, hogyan kell.'


Nem barátot akarok, hanem barátnőt. Hogy alakítson ki az ember ha a nők nem akarnak meg ismerni?


Ehhez nem érteni kell,ez msgától jön. De úgy ha nőt is érdekli a dolog. Ha nem, hiába profi az ember. A külse miatt nem adnak esélyt.

2020. ápr. 25. 02:33
 10/34 A kérdező kommentje:

'Ikyenkor mikor kanos vagy csak kikell rantani az elmulik a vágy. Nyugodtan menj prostihoz mindegyik az csak valamelyik pénzért csinálja valaki meg ha elviszed vacsorázni nyaralni shoppingolni stb. Mindig érdekből teszik ezt meg.'


Nem megyek prostihoz! A tudattal, hogy a pénzemért van velem, nem önmagamért, nem tudnám jól érezni magam! Ez tizesért összefekszenek akárkivel, mint hogy egy átlagos férfinek esélyt adjanak. Tehát egy tízest többe néznek mint egy átlagos férfi, ehhez persze van gusztus. Tisztelet a kivételnek. Vannak normális nők, de ők is sajnos válogatnak és nem kell nekik átlagos pasi. Ez tény.

2020. ápr. 25. 02:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!