Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinaljak ezzel a nallam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ezzel a nallam fiatalabb sraccal?

Figyelt kérdés

Van egy kis uzletem. Es egy fiatalabb srac egyszer bejott vasarolni ( forgalmas helyen van az uzletem) valami aprosagot. Aztan egyre tobbszor jott valamikor csak penzt valtani vagy olyan dologert amirol lerii, hogy csak alibi es probal beszelgetni.

Aranyos de fiatal, elhiszem hogy kivamcsi milyen lehet egy korai 40.es nagymellu novel lenni de mi josulhet ki ebbol nekem?

Pedig mar egy ideje egyedul vagyok. Es neha a falat tudnam kaparni.



2020. ápr. 8. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha a beleegyezési korhatárt betöltötte... onnantól már a ti dolgotok. :)

Azért előtte győződj meg róla, hogy tényleg azt akarja-e. De mi baj lehet egy jó kis hancúrból? Élvezed te is, ő is.

2020. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Tetszik? Akkor hajrá;)
2020. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Kapard az ő hátát
2020. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Hajra!
2020. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Add át magad a dolognak :) Én belementem egy ilyen viszonyba, és nem bántam meg, életem legjobb pasija minden tekintetben.

Legfeljebb fogd fel kalandnak :)

2020. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kalandot kàr lenne kihagynod!
2020. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
fiatal és? tetszik? férfikorban van? élvezd,az sülhet ki.fiatal,brutális potenciával.élvezd.
2020. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is menj bele, ha tetszik a srác. Csak csinálj képeket meg videót, amit majd megosztassz velünk is, hogy legaláb matyizzunk egy jót!
2020. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8-aska Te Recsken laksz?
2020. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Vendel, tedd a szívedre a kezed és esküdj! Te nem vernéd ki egy ilyen videóra meg képekre? Csak nem búzavirág volt a jeled az oviban?:)
2020. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!