Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinaljak ezzel a nallam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ezzel a nallam fiatalabb sraccal?

Figyelt kérdés

Van egy kis uzletem. Es egy fiatalabb srac egyszer bejott vasarolni ( forgalmas helyen van az uzletem) valami aprosagot. Aztan egyre tobbszor jott valamikor csak penzt valtani vagy olyan dologert amirol lerii, hogy csak alibi es probal beszelgetni.

Aranyos de fiatal, elhiszem hogy kivamcsi milyen lehet egy korai 40.es nagymellu novel lenni de mi josulhet ki ebbol nekem?

Pedig mar egy ideje egyedul vagyok. Es neha a falat tudnam kaparni.



2020. ápr. 8. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Beszélj vele ha legközelebb is megy. Ajánld fel hogy jelölhet facebookon és onnantól kezdve megy magától. Nem írtál kort, ha ő 20 fölött van, te meg 35 körül akkor az még kapcsolatnak is jó lehet, de kalandnak pláne. 31/F
2020. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi jó sülhet ki? Ha ügyes a srác, egy darabig nem kell a falat kaparnod! Mit veszíthetsz vele?
2020. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérd el a nyelvtankönyvét.
2020. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha 18-20 feletti, akkor meg lehet próbálni, ha te is úgy érzed, hogy teszik, meg minden. Viszont figyelned is kell, mert hogy fiatal, így lehet, hogy más is megtetszik neki, így akkor gyorsan K.O.-t ad neked.
2020. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10-eske örülök hogy vannak itt ilyen emberek mint Te! Humorérzék felsőfokon.
2020. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!