Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan lányokról akik megvoltak a fél falunak, vagy fél munkahelynek, vagy fél ismerettségi körnek. Stb?

Figyelt kérdés
Kezdenétek e ilyennel komoly kapcsolatot? Nem tartjátok gáznak az ilyet? Üldöz egy ilyen csaj 6 éve,hogy szerelmes belém(fél évig a szeretőm volt,utána 2 szer feküdtünk le pár év kihagyással).Mindig ő keres én sose őt és nem adja fel.
2020. ápr. 24. 06:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Akkor megis miert veszel minden egyes nöt kalap ala?"


Miért, ti nem ezt csináljátok? Jöttök itt a kétszínűséggel, közben köztudott tény, hogy a férfiak megdugnának egy ilyen nőt, de többre nem kéne. Ebben mi a kétszínűség? Le van írva feketén-fehéren.


Inkább az a kétszínűség, hogy a nőknek állítólag egy rendes, érző lelkű férfi kell. Közben nézd meg hány kérdés van, ahol a nő azon panaszkodik, hogy nem tud elszakadni a bántalmazó macsójától. Hogy ez most lelki vagy testi bántalmazás, az már részletkérdés.

2020. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
"Inkább az a kétszínűség, hogy a nőknek állítólag egy rendes, érző lelkű férfi kell. Közben nézd meg hány kérdés van, ahol a nő azon panaszkodik, hogy nem tud elszakadni a bántalmazó macsójától. Hogy ez most lelki vagy testi bántalmazás, az már részletkérdés." Ott a pont.
2020. ápr. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy nem kell mindent elhinni, amit mondanak az emberek. Én is falun lakom 23 éves lány vagyok és még szűz vagyok. (Nem kérek privátokat!) Azok a pasik, akiknek tetszem, udvaroltak és én nem viszonoztam, azok bosszúból mindenféle kamu dolgot terjesztettek rólam. Az egyiknek volt nője mégis csapta ezerrel a szelet és mikor mondtam, hogy inkább a barátnőddel foglalkozz, akkor megsértődött és mindenféle kamu dolgot terjesztett, hogy ez meg az volt köztünk pedig egy szó sem volt igaz belőle és mikor lecsesztem ezért még jót nevetett. Olyat is hallottam vissza, hogy láttak pasival ezt meg azt csinálni pedig abban az időben a házból is alig mozdultam ki, nem is kavartam senkivel. Az utcán is alig voltam akkoriban. Szóval nem kell elhinni mindent. Vannak pasik, akiket ha visszautasít a csaj a sértettség miatt terjesztenek róla kamu dolgokat vagy azt hazudják, hogy nekik is meg volt a csaj pedig szóba se állna velük nemhogy szexeljen velük. Nem szabad mindent elhinni. Sokan szeretnek nagyot mondani.
2020. ápr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
36%
Tök jó amikor érv helyett elgondolják a másik ember életét, és úgy oltogatják, mintha ismernék a másikat. Közben az hogy ők értelmes dolgot nem képesek hozzátenni az lényegtelen, dehát egymást úgyis fel, a többieket pedig lepontozzák úgyis. Na ezért vagyok így lepontozva, túl sokszor szállok bele buta emberek elleni vitákba
2020. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!