Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetek annyira csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek annyira csúnya, hogy az ismerettségi körömből szinte csak nekem nincs barátnőm sosem? 22F

Figyelt kérdés
Még gimiben nem is volt jellemző, hogy barátnője lett volna sokaknak, a legnépszerűbb, legjobban kinéző fiúk-lányok jártak egymással, de most egyetemen az átlagos emberek is találnak párt. Csak a legcsúnyábbak nem és sajnos én is közéjük tartozom ezek szerint.
2015. aug. 19. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a külcsinnel van baj?
2015. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abból, hogy neked nincs párod, miért következik egyenes ágon az, hogy csúnya vagy?
2015. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát nézd nekem sincs senkim de ha a párkapcsolatban lévő haverjaim csajai közül választhatnék ....nos durván hangzik,de lehet hogy inkább passzolnék
2015. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a csúnya férfiak sorsa, örök magányra vagyunk ítélve. Azért ne add fel, gazdag még lehetsz, és akkor bukni fognak a csajok rád is!
2015. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy férfi több dologból dolgozik mint egy nő. Egy nőnek csak jól kell kinézni. Viszont egy férfi kb. három dologra alapozik: kinézet, pénz, személyiség. Ha nem vagy jóképű még elmehetsz kondizni. Pénz te is kereshetsz, emelett a személyiséged is fejleszthető. Személyes véleményem a szerint a szeméyliség a legerősebb a három közül. Hajrá!
2015. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Személyiségeddel lehet a gond, én biztos vagyok benne. Biztos vannak olyan lányok, akiknek tetszettél, de te nem vetted észre őket, mert nem tartottad őket elég szépnek, csinosnak stb.
2015. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!