Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan lányokról akik megvoltak a fél falunak, vagy fél munkahelynek, vagy fél ismerettségi körnek. Stb?

Figyelt kérdés
Kezdenétek e ilyennel komoly kapcsolatot? Nem tartjátok gáznak az ilyet? Üldöz egy ilyen csaj 6 éve,hogy szerelmes belém(fél évig a szeretőm volt,utána 2 szer feküdtünk le pár év kihagyással).Mindig ő keres én sose őt és nem adja fel.
2020. ápr. 24. 06:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
11%

Nem, nem vagyok leszbi, isten ments.

Amugy nem egy ferfit ismerek, aki 1 fejjel kisebb nalam (160cm körüliek) megis evek ota parkapcsolatuk van. Ne fogd a magassagodra, hogy nincs senkid.

2020. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
8%

18, neked nem a külsőd miatt nincs barátnőd.

Süt belőled a nőgyűlölet, ami pedig abból fakad, hogy "a nők" (csak így, általánosságban) nem hajlandóak lefeküdni veled.

Tudod, nem csak adoniszok voltak az életemben. Sőt. Azok a kifejezetten "jó pasik" nekem kimaradtak. Valami viszont mindig megvolt. A szimpátia.


Bocs, de te, meg a stilus, amit itt előadsz, az minden, csak nem szimpatikus. Szerintem más kérdéseknél is láttalak már, bár sok ilyen van itt, mint te. Ti hiszitek azt, hogy a szex az alanyi jogon, mimdenkinek jár, és megrekedtetek anyuci szintjén, ahol elég volt egy kis hiszti, és megkaptátok a csokit.

Hát ideje lenne felfogni végre, hogy a nő az nem tárgy, önálló akarata van, azt csinál amit akar, és nincs olyan, hogy r.banc, mert ugyanúgy joga van bárkivel lefeküdni, akivel akar, mint egy pasinak. Ès joga van NEM lefeküdni is.

2020. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
#21 Én is ismerek olyanokat. Millió felett keresnek havonta.
2020. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Kicsit elugrottunk a tárgytól... Na mindegy azthiszem teljesen ignorálom a csajt,mert ha őszinte akarok lenni akkor nem tetszik,zavar a múltja szex miatt nem pazarolom rá az időmet,inkább keresek olyat akinek a személyisége is szimpatikus.
2020. ápr. 25. 16:45
 25/34 anonim ***** válasza:
Az első kommentelők azokat a nőket szidják, akik nem válogatnak. A #18-as válaszoló meg azokat, akik válogatnak. Lássuk be, a férfiaknak semmi se jó. Legfeljebb az, hogy minden nő csakis egyedül őket akarja, de miért is? :D
2020. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Én a 18# vagyok

Nagyon bírom amikor beletrafálok az itteni nagyokos vagy épp nagy erkölcsös senkik által rakott sz@rhalomba, és fel vannak háborodva a kimondott igazságon. Miközben a reakciótok alapján süt belőletek hogy fáj az igazság, ami jelen esetben az hogy a női erkölcseitek valójában csupán a ti szégyenetek elfedése nem több

Nem kell beismernetek, tudjuk mi azt anélkül is

2020. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

26os

Ha annyira utalod a nöket, miert nem partolsz at a masik oldalra?

2020. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ez az érvelési módszer, hogy azt állítjátok hogy utálom a nőket (ami egyáltalán nem igaz) csak az igazamat bizonyítja. Attól hogy a nőknek van egy sajátos és férfiszemmel undorító hozzáállásuk a férfiakhoz, még nem utálom a női nemet. Legfeljebb néhány ellenszenves meg irritáló példányát, hisz mindenkit mégsem szerethetek
2020. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Akkor megis miert veszel minden egyes nöt kalap ala?

Hiaba probalsz itt olyan messzemenökig szepen fogalmazni, es a semmiröl irni 10 sort. A lenyeg a lenyeg: egy gyöker vagy.

Nezz körül, hany csunyacskabb, nem gazdag pasi van a vilagon, megis van parjuk. Szoval a te hibad, hogy nincs senkid.

2020. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
*minden nöt egy kalap ala
2020. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!