Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy a magyar nők között igen kevés a szép?

Figyelt kérdés

Vannak szépek nem azt mondom, csak 10-ből 1, ami nagyon rossz arány. Így persze, hogy nem lehet csak a nagyon szerencséseknek szép barátnője.

Bezzeg akárhova megyek külföldre, mindig azt látom, hogy 10-ből 5 nő szép legalább. Akár csak a környező országokban is, Szlovákia, Lengyelország, Ausztria, Horvátország... ezeken a helyeken már sokszor jártam, és tele vannak szép nőkkel.

Itthon miért ilyen ritka hogy egy nő vonzó? :(


2020. ápr. 22. 14:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

Röviden: Rossz a szemed.

pl. Németország, UK tele szép nőkkel? Vicc.

Moszkva? Ott tényleg több.

2020. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%

Hát nem tudom, szerintem ki kéne néha mozdulni. Bár egyértelmű, hogy csak hisztiből akartál provokálni, hiszen válaszra sem méltatod a népet. Csak bebüfögted a sirámodat.

Több évtizedes masszív bkk-zás után kijelenthetem, hogy nagyon sok szép lány, nő van itthon, férfiak is főleg a fiatalabb korosztályból. Csak hát az itteni válaszolók jó részének instagizi meg instajózsi kell.

2020. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%
Szlávoknál több a szebb, orosz, lengyel, szlovák, horvát, stb. Nekem a német csajok is tetszenek sokszor 🤪 de szépek a görögök, vagy olaszok, spanyolok is, franciák nekem nem, angol, amcsi, mint ha más rassz lenne, annyira nem vonz, van bennük valami idegen nekem (akármilyen reálisan szépnek is mondottak)... magyarban az a jó hogy itt van mindenféle, annyira kevert nép, főleg a cigok miatt, de egyébként is szláv, német, "ősmagyar" (mongol), török ezeknek mindenféle változatai... Nekem az a bajom ezzel, hogy minden típusból így relatíve kevés van, meg sok az elhízott (latinok, szlávok, törökökhöz képest) csaj, akik szintén nem vonzanak.
2020. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%
Ja és kérdező a válasz, genetika, életmód, igénytelenség. Meg amit mondtam hogy ha egy típusra vagy ráállva (mondjuk szlavra) nem mindenki olyan, ez egy olvasztotengely. És még valami, smink... Észre se veszed hogy valaki mondjuk nincs kisminkelve és jaj milyen 10-es csaj, amúgy meg átlagos... Ha valaki jól sminkkel, meg sokat babral a külsejével rengeteg féle arcot tud magának rajzolni. Észrevetted már hogy egy buliban mennyivel több szép csaj van, mint alapjában nappal kimész az utcára? Nem véletlen... Lehet az oroszok mondjuk jobban sminkelnek, költöznek hétköznapibb szituációkban is. De ami biztos a magyarok hibája, az a rengeteg elhízott lány. Külföldön ilyen nincs, szóval nekem ne jöjjön mindegyik azzal hogy nem tehet róla, ez nem genetika, nézz vissza régi fotókat magyar utca képről, ez a generációnk igénytelensége.
2020. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"De ami biztos a magyarok hibája, az a rengeteg elhízott lány. Külföldön ilyen nincs"


Én éltem már Olaszországban, Spanyolországban, most pedig Kanadában. Mindhárom országban átlagosan kövérebbek a nők, mint Magyarországon.

2020. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Olaszországban és Spanyolországban 30 alatt biztos nem, 20 alatt kvázi meg nincs is. Legalábbis utcán nem láttam, ha igen az nemet, angol, magyar volt.
2020. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
Kivándoroltak...
2020. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező troll. Naponta van egy hasonló magyar nőket szapuló kérdés.

Ha így is gondolod, minek róla naponta kérdést kiírni? Keress külföldön (csak ne szapuld előttük is a nőket, mert azzal semmilyen nemzetiségű nőnél nem leszel népszerű).

2020. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Szerintem értelmetlen azt mondani, hogy a magyarok nem szépek, ha közben ugyanazzal a közép-kelet európai típussal hasonlítod össze, mint amilyenek a magyarok is. Ha azt mondanád, hogy bezzeg dél-amerikában vagy közel-keleten vagy a távol-keleten, akkor rá lehetne fogni az ízlésedre, de ebben az esetben vagy csak savanyú a szőlő, mert nincs (magyar) barátnőd, vagy a magyar nők átlagosan és közepesen szar stílusa miatt viszolyogsz ennyire.
2020. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Az utcán valóban nincs túl sok szép nő, de ez a férfiakra is igaz.

Mondjuk azt nem tudom hogy Ausztriában hol láttál te szép nőket, mert rájuk ez egyátalán nem jellemző, ott aztán tényleg nincs és ezt már mások is mondták nekem.

2020. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!