Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnak svajci magyarkent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rittyentö kérdése:

Hogy tudnak svajci magyarkent egy magyar lanyt megismerni Magyarorszagrol? Nem es nem sikerul. Sajnos akik szep magyar lanyok es itt vannak, ök prostikent dolgoznak.

Figyelt kérdés
2016. nov. 24. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

A párom svájcbam él és dolgozik, mi a chathu-n találtunk egymásra majdnem egy éve. :-)

Sokáig csak virtuálisan beszéltunk, de nyár ota már többször voltunk egyutt és nemsoká kikoltozok hozzá.

2016. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért baj, hogy prostik? Ők is csak lányok, akik lehet, hogy örülnének ha valaki végre adna nekik is némi szeretet. Ugyanis ezek a lányok legtöbbször igencsak szeretethiányosak.


Amúgy a chathu tényleg egész jó ötlet.

2016. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos akik szep magyar lanyok es itt vannak, ök prostikent dolgoznak."

:DDDDDDDD

pont ezt írtam volna neked, hogy vannak ott szép magyar állampolgárok. bár egynémelyik elég barnácska szegény, de ott vannak :D


Germanisztikásokra (vagy nem tudom melyik nyelvterületen vagy) írj rá facen, biztos szívesen mennének gyakorlatozni hozzád :)

2016. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi megnezem a chathu akkor, meg sosem hasznaltam. Johetne hozzam mar valaki nemet nyelvgyakorlatra :) Megnyugtataskent mondom hogy kb ugyan annyi roman prosti is dolgozik itt, illetve egyeb kelet EU-sok. Nem itelem oket el, tanitjak itt a svajci iskolas fiukat es nyugdijas bacsikat. En mast keresek, aki tanult es inteligens es Mo-on is megallja a helyet rendes munkaval.
2016. nov. 25. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még ajánlom a dumanet.hu -t is ott legalább nem kell regisztálni és ha szerencséd van ki tudsz fog valakit akivel lehet normálisan beszélgetni.
2016. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fogni
2016. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!