Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom? Szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom? Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés

Habár általában mind a nőknek, mind a férfiaknak fontos a külső és a belső is, viszont


A nőknek inkább a belső számít, a külső másodlagos


A férfiaknak inkább a külső számít, a belső másodlagos


Egyetértetek?


2020. ápr. 22. 11:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

#9-es: Hol írtam, hogy a szép nőkre nem hajtanak a pasik? Sehol. Teljesen másról beszélsz, mint én. Te nem fordítva látod, hanem a társadalom más részét nézed és a legjobb nőkre hegyezted ki a dolgot.

Az általad említett modell csajokra ugyanaz igaz, mint amit a férfiakról írtál.

2020. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Lachesys ***** válasza:
68%

te tudsz olvasni? pont azt irtam, h szerintem sokkal de sokkal gyakoribb h buta nokkel egyutt vannak mert jol nez ki. ugyanezt irtad csak forditva. es nem csak a legjobb nokkel, hanem rengeteggel aki az atlagtol mar jobb.


a ronda nokre meg a dugasi vagy miatt jelentkeznek pasik. ez a ti keresztetek, h inkabb megalkusztok egy rondaval, de legalabb legyen szex, mig a noknek ez nem olyan fontos, emiatt kevesbe kotnek ilyen kompromisszumot.

2020. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Rockarc ***** válasza:

Szerintem meg beteges, hogy valaki mindenaron meg akar felelni masoknak, tobbsegnek, nem meri vallalni magat, inkabb elsullyed a szurkesegbe. Akinek annyi onbecsulese sincs, hogy nem tudja onmagat adni, mert valami velt szerepet kell jatszania, az a keves eselyet is eljatssza, hogy valaha is normalis kapcsolata legyen.


A kulsobol, ha nem felszinesen nezzuk, akkor legfeljebb azt lehet megallapitani, hogy mennyire egyezik az ertekrend. Aki igenytelen a kulsejevel, ruhazataval, az hamar kispadra kerul. Ugyanez, ha tultoltan markas cuccokat hord, az riaszto lehet az ellenkezo nem tobbsegenek. Attol, hogy a noi nem bomlik az oltonyert, az meg nem indok arra, hogy naphosszat abba kelljen maszkalni mindenkinek, neadj isten igy menni randira. Csak peldakent irtam es kivetelek mindig vannak.


De a legtobb ember hamar eszreveszi, hogy ki az aki megjatssza magat. Plane a megfelelesi kenyszeres "pasikat". Na azokbol senki nem ker, meg ismerkedesi szinten sem, mert kiszamithatatlanok. A fene tudja milyen szemelyiseguk van, soha nem mutatjak meg, legfeljebb kapcsolatban, amikor az a bizonyos fog es feher kontextus elokerul. Ilyenekkel nem is erdemes foglalkozni. Ez nokre is ugyanugy vonatkozik, de ott mas lesz a lecsengese a dolognak.


44F

2020. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

#5 "Ha egy férfi ronda, nem talál nőt. Sőt, sok átlagos srác sem talál. Ha egy nő ronda, akkor is lesz rá jelentkező."

De milyen jelentkező? Ez mindig kimarad. Ronda nőre pont olyan jelentkező van, mint amilyennek a női verziója azért csak nem kellene még a "nem talál nőt" férfiaknak sem...

2020. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nemtől függetlenül mindenki a szépet szereti. Az hogy sok férfi lejjebb adná az igényeit és bárkivel beérné, mert nem jut neki nő, nem azt jelenti, hogy a belsőt nézi, nem foglalkoztatja őt Gizike lelke, csak legyen rajta lyuk és ha alacsony az önértékelése, akkor talán az ágyban is odaadóbb és engedelmesebb lesz, mint egy szexbomba.


Mindkét nemnél az érettebb jellem ismérve, hogy a belső tulajdonságokat részesíti előnyben, de ha az illető jól néz ki, bizony megteheti, hogy olyan párt választ aki kívül-belül rendben van.


Elegem van már az itt rinyáló fiúkákból, akik a csúnya felszínes nőket szidják, hogy nem állnak le velük, aztán alpári módon beszélnek ők is a csúnya nőkről és csak pótlékként tekintenek rájuk. Az ilyen fiúkák azért nem hisznek abban, hogy sok nőnek a belső értékek fontosabbak, mert ők sajnos nem rendelkeznek olyan belső értékekkel, amikre építeni lehet.

2020. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!