Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom? Szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom? Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés

Habár általában mind a nőknek, mind a férfiaknak fontos a külső és a belső is, viszont


A nőknek inkább a belső számít, a külső másodlagos


A férfiaknak inkább a külső számít, a belső másodlagos


Egyetértetek?


2020. ápr. 22. 11:59
1 2
 1/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
71%

Nem tudom, spec ilyenekről pont nem beszélgettem egy barátomról sem, és én hiszem, nem vagyok egyforma a szomszéd Jolikával :D

Én pl frankón megmondtam a férjemnek, hogy ha 180 alatti lenne, nem is járnék vele. Felszínes vagyok, tudom :D

2020. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem értek egyet, ugyanolyan ostoba általánosítás, mint a többi, amit itt olvastam.
2020. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem értek egyet, ha ronda férfi vagy akkor a nők le se tojnak, illetve ha próbálkozol akkor még jól meg is aláznak.
2020. ápr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Egybites világmegfejtés!! :D


Szerintem meg a legkisebb is számít - farok

2020. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%

Nem, jellemzően fordítva van. Legalábbis, a valóságban. Az érveim:

- Ha egy férfi ronda, nem talál nőt. Sőt, sok átlagos srác sem talál. Ha egy nő ronda, akkor is lesz rá jelentkező. Ez alapján melyik nemnek is fontosabb a külső?

- Rengeteg nő van együtt olyan gyökér srácokkal, akik külsőre jók, de belsőre nem. Fordítva ezt sokkal ritkábban látni. Ez alapján, melyik nemnek számít jobban a külső?

2020. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a nőknek nagy fallosz kell a férfiaknak meg szopós mohó nő...XD
2020. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

Nem. A nők 99%-a nincs a toppon. Többségük egyáltalan nem kívánatos. Mégis egész sokaknak van párjuk, nem csak a felső <1%-nak!


Meg a pasiknak amúgy is többségében jobban elviselhetőbbek(kevésbé ostobák, hisztisek, intelligensebbek🤣🤣🤣)

2020. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem viszont mindkét nem kb. tökéletest akarja csak úgy alanyi jogon, mert "mindenkinek a legjobb jár mindenből!"
2020. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lachesys ***** válasza:
48%

5, en pont forditva latom. rengeteg cicamacanak aki aztvse tudja mennyi 2+2 mar fbon is ezren nyalaznak a kepei alatt, teljesen mindegy, mennyire buta, ha dekorativ. rengeteg ferfi kulon szereti, ha a no fel tud nezni ra es lehet o a jani, eleg, ha szep, nem kell tudnia gondolkozni is. a gazdag pasik se atomfizikus nokkel mutatkoznak, hanem topmodellekkel. ottvan pl a logant jatszo szinesz, rengeteg cikk van hogy miert a ronda felesegevel van, (mar evtizedek ota hazassagban), hiszen hollywoodban is az a szokas, amit dicaprio csinal, h parevente lecsereli a modell noit.


szerintem osszessegeben a ferfiaknak fontosabb a kulso, de ezt ugy ertem, h pl sokkal rosszabbul viselik, ha a parjuk meghizik, oregszik. alapvetoen viszont a noknek magasabb elvarasaik vannak.

de rengeteg fiuka is almodozik a penge nokrol, csak az okosabbja rajon h ugy sosem jut puncihoz.

2020. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Érettségtől és vérmérséklettőp függ szerintem. A primitívebb és/vagy tapasztalatlanabb emberek a külsőre mennek rá. Aki kicsit komplexebb, az pedig inkább a lényéért érdeklődik valaki iránt vagy abba szeret bele és mondjuk külsőre elég, ha az illetőben talál valami vonzót, de egyáltalán nem akar fullosat.
2020. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!