Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti komolyan vennétek azt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti komolyan vennétek azt, aki nem vállal fel titeket?

Figyelt kérdés

Randizgatunk egy csajjal, közös programjaink vannak hetente többször is, megvolt a szex is, másokkal már nem találkozgatunk, tehát kvázi járunk. A baj csak az, hogy a csaj nem akarja ezt felvállalni. Azzal indokolja, hogy ő olyan arcoskodásnak érezné, ha én elmesélném az ismerőseimnek, hogy milyen jó csajjal jöttem össze. Meg hogy biztos csak villogni akarok vele, hogy "Na, megvolt az X. Y.!" Ezért inkább tartsuk titokban, ő ilyen befelé fordulós típus.

Tudni kell, hogy nem sokkal azelőtt szakított az exével, hogy mi összejöttünk. Ahogy lecsekkoltam az ex facebook-profilját, az viszont tele volt közös fotókkal.



2020. ápr. 21. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
'Kissé ' el van szállva magától a hölgyemény :'D Elég fura sztori, nekem elmenne a kedvem az egésztől. (nem amiatt ha mondjuk ő nem akarja facere kirakosgatni, hanem a többi dolog miatt amiket leirtal)
2020. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Mem jössz be a csajnak,csak szexre kellesz.
2020. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Face-re én sem akarom nagyon kirakosgatni a dolgot, csak ha barátok megkérdik, "na, van valakid?" vagy "hozol valakit a hétvégi bulira?" akkor ne kelljen már sunnyognom, azt nem szeretem.
2020. ápr. 21. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy komolyan veszek-e valakit, nem ettől függ.

De hogy nem jönnék össze vele, az is biztos.

2020. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ez úgy sántít ahogy, van ha tényleg komolyan jártok akkor felvállal .

Aki engem nem vállal fel azt nem is érdeklem igazán

2020. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Téged milyen kategóriába sorol? Olyan, mintha sokkal lentebb sorolna magánál, hiszen ha a párját jóképűnek tartja a másik, nem gondolja, hogy arcoskodás a közös fotókkal villogni. Ha tényleg befelé fordulós, az ex-szel közös fotókat miért rakta ki? Valahogy sántit a dolog.
2020. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből az jön le a képek miatt, hogy még nyitva van az út az ex felé, és 2 kapura játszik.
2020. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit megalázóan hangzik, mintha szégyellne, saját magát pedig túl nagyra tartaná. Vagy a másik opció, amit egy előző válaszoló írt: csak szexet akar.
2020. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de te max ilyen búfelejtő vagy az ex után, aki iránt nincs szikra, úgyhogy fel se vállal inkább.
2020. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!