Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan vennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vennétek egy ilyen ember "szerelmét"?

Figyelt kérdés
Segitsetek kérlek, mert nem látok tisztán.A párommal két hónapja vagyunk együtt. Jelenleg távkapcsolatban vagyunk, mivel neki haza kellett utazni.(1500 km-re lakik tőlem) Nyár végére beszéltük meg, hogy visszajön hozzám. A kedvesem, aki állítólag szeret és imád és képes értem feladni a lakhelyét meg minden,bejelölte facen az egyik munkatársnőmet és jó pár fotóját likeolta.(régebbieket is) Ez a napokban történt, gyanús letg hogy alig ismeri és miért jelölte be... Nem tini korosztály vagyunk. Én ezt elég megalázónak érzem. Teszi a szépet másnak is... A kérdésem a következő.Ti megbiznátok benne? Vagy vegyem ezt egy rossz előjelnek? Ha valaki szeret valakit az csinál ilyet? Ti mit tennétek a helyemben? Ha a kapcsolat elején már ilyen, mire számíthatok még? Ti adnátok neki esélyt? Na most tudom hogy kapok hideget meleget, de nekem nagyon fontos, hogy tisztán lássak, mibe vágok bele és fontos más emberek meglátása! Most este megkérdeztem tőle, hogy komolyan engem akar e és mi volt ez az egész.Nem irt váegész, pedig elolvasta az irományom.Remélem érthetően fogalmaztam, nagyon ideges vagyok.A válaszokat előre is köszönöm.
2018. jún. 7. 01:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Van az a mondas...messzirol jott ember....

Haaaat.....jo kerdes. A jeloles a likeok meg nem adnak hyanut, a kozossegi halokonbaki fent van, az mindig csinal ilyet..random. Mit valaszol.....az a kerdes. Utana minden. Nyugodj meg. Ilyenkor objektiven kell nezni a dolgokat. A higgadsag a fontos es a megertes.

De lehet, hogy mig odahaza van...nah.....erted.....kitudja hany novel irogat.

2018. jún. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát nekem is ez jár a fejemben..Hogy jutott eszébe ilyen? Lejárat mindenki előtt..Ne egy képet likeolt hanem bizony sokat. Annyira taszít ez a viselkedés, hogy egy világ omlott össze bennem.Mire volt ez jó...Vannak fura dolgai amúgy is.Elfelejt válaszolni, majd egy két nap és megint ajnároz..Nagyon szeretem, de ezzel tönkretesz mindent.Hát kiváncsi leszek a válaszára. Bár ha annyira izgatná a dolog már irt volna, bármilyen álmos is...
2018. jún. 7. 02:08
 3/19 A kérdező kommentje:
Mármint egy valakinek, sok képét tetszikelte.Talán még rá is irt..Talán meg kéne kérdeznem az illetékest.
2018. jún. 7. 02:13
 4/19 anonim ***** válasza:
34%

Ez most komoly kérdés? Lehet, hogy én látom rosszul, de én ebből biztos nem csinálnék ekkora ügyet, öszintén szólva felőlem mindenki annak lájkolja a képét, akinek akarja. Nem értem ezen mi a megalázó, nem megcsalt vagy valami hasonló.

A facebook tönkreteszi a párkapcsolatokat és ha így folytatod a tiédet is tönkre fogja. Inkább hagyd és biztos, ami biztos alapon inkább keress valaki olyat, aki még az internetet se használja. ;)

2018. jún. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez bizony komoly kérdés!Nem akarom felforgatni az életem egy olyan valaki miatt aki nem bir magával.Szerintem ez teljesen érthető.Tudod van olyan hogy intelligencia.A közösségi oldalakat is lehet ésszel használni és nem flörtölésre....Pláne nem közös ismerőssel, munkatárssal..De úgy látszik én vagyok a hülye és ez a természetes másoknak.Teljesen jogszerűtlenül érzem magam kellemetlenül.
2018. jún. 7. 02:35
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy nem tini korosztály vagytok, de te azon a szellemi szinten vagy, ha ilyenen fennakadsz.
2018. jún. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%

Te komolyan az kutatod, hogy a barátod kinek hány képét lájkolta?


Pont az ilyen szarságokért nem...


... mennék vissza a phaszbookra

... járnék phaszbookba beszopódott lánnyal

2018. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
honnét tud a csajról?ha te meséltél neki lehet h csak be akar nála vágódni mert tudja h egy jó kapcsolat tönkre menésében nagyon sokat segítenek a "jó barátnők"...és egy kicsit előre akar puncsolni :D amúgy meg kit érdekelnek a lájok??
2018. jún. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy okkal vagy ok nélkül vagy ennyire bizalmatlan,bár tudnám. Egy viszont biztos, tisztáznod kell ezt vele, mert úgy látom, hogy ez téged rettenetesen zavar. Így nem lehet jól építkezni, zátonyra fogtok futni.
2018. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Itt mindenki mekkora idióta :DDD Ezt meg te is érzed, hogy nem jó így, látszik az írásodból. Talán inkább a kolléganőért adná fel mindenét, nem gondolod?
2018. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!