Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan vennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vennétek egy ilyen ember "szerelmét"?

Figyelt kérdés
Segitsetek kérlek, mert nem látok tisztán.A párommal két hónapja vagyunk együtt. Jelenleg távkapcsolatban vagyunk, mivel neki haza kellett utazni.(1500 km-re lakik tőlem) Nyár végére beszéltük meg, hogy visszajön hozzám. A kedvesem, aki állítólag szeret és imád és képes értem feladni a lakhelyét meg minden,bejelölte facen az egyik munkatársnőmet és jó pár fotóját likeolta.(régebbieket is) Ez a napokban történt, gyanús letg hogy alig ismeri és miért jelölte be... Nem tini korosztály vagyunk. Én ezt elég megalázónak érzem. Teszi a szépet másnak is... A kérdésem a következő.Ti megbiznátok benne? Vagy vegyem ezt egy rossz előjelnek? Ha valaki szeret valakit az csinál ilyet? Ti mit tennétek a helyemben? Ha a kapcsolat elején már ilyen, mire számíthatok még? Ti adnátok neki esélyt? Na most tudom hogy kapok hideget meleget, de nekem nagyon fontos, hogy tisztán lássak, mibe vágok bele és fontos más emberek meglátása! Most este megkérdeztem tőle, hogy komolyan engem akar e és mi volt ez az egész.Nem irt váegész, pedig elolvasta az irományom.Remélem érthetően fogalmaztam, nagyon ideges vagyok.A válaszokat előre is köszönöm.
2018. jún. 7. 01:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, bizony érzem hogy ez nem normális. Szerintem alap, hogy felnőtt emberek ne ilyennel szórakozzanak.És állitólag szeret.Na persze... Azt irta nem ismeri.Frankó érzés, ha az embert hülyének is nézik emellett. Kedves utolsó előtti. A bizalmatlanságom konkrétan ebből adódott és a mostani emberek viselkedéséből.Sajnos azt tapasztaltam, hogy az emberek többsége megbizhatatlan. Ezen kívül nem adott rá okot hogy gyanakodjam, de ezt tiszteletlenségnek tartom a részéről és úgy érzem semmibe vesz. Utolsó talán igazad van, az lesz a legjobb ha elirányítom a kolléganőhöz...
2018. jún. 7. 10:47
 12/19 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyot csalódtam benne. Annyira össze passzoltunk, annyira jó volt vele mint senkivel. Miért kellett igy elrontani...Jó lehetett volna.Túl szép lett volna, hogy igaz legyen.
2018. jún. 7. 10:56
 13/19 anonim ***** válasza:

Lehet röhögni azon hogy jaj ez csak Facebook stb.


Elmeselem az én történeteket.

Régen soha egy percig sem foglalkoztam azzal hogy ki mit csinál facebookon. Mert nem tulajdonitottam neki jelentőséget.


Az exem eljárt egy képzésre ahonnan bejelolt egy lányt. Lájkolta képeit, kommentelt is néha egy egy bejegyzéshez. Egy pillanatig nem gondoltam volna hogy ennek bármi jelentősege van.


Hiszen én is ezt teszem az ismerőseim képeivel, bejegyzéseivel.


Aztán egy szép napon kiderult hogy megcsal vele. És minden a Facebookkal indult.


Szóval nem azt mondom hogy a párod megcsal, de mindenesetre megértem hogy felkeltette az érdeklődesed.. Beszéld meg vele és kérd meg ne tegye mert bánt téged a dolog. Ha nem tudod megbeszelni és továbbra is ez megy. Lapát.


Én abban a pillanatban kib444am a páromat ahogy megtudtam mi történik.


Azóta én is nagyobb jelentőséget fordítok a Facebookos lajkoknak sajnos


24N

2018. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad velem.
2018. jún. 7. 11:54
 15/19 anonim ***** válasza:
A megerzesed nem csal, ne vedd komolyan. Nagyon illetlenul viselkedik.
2018. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én sem venném komolyan őt, de nem csak emiatt, hanem ahogyan írtad: van, hogy "elfelejt" visszaírni, aztán pár nap múlva megint teszi a szépet. Na most akkor döntse már el, hogy érdekled-e vagy nem. Aki érdekel, annak elfelejtek visszaírni? Pff...Nyilván nem. Mivel friss kapcsolat, ezért az lenne a normális, hogy azért elég sokszor eszébe kell hogy juss, mert szeret és rád gondol, hiányzol neki, stb. Nem pedig "elfelejtettem". Öcsém :'D

Egyébként meg szerintem örülj neki, hogy úgymond a szemed előtt zajlik az egész és elég sok esze lehet... ha nagyon odafigyelt volna, akkor mondjuk csinált volna egy kamu profilt és arról udvarolgat, amit sose tudsz meg. Szóval nagyon helyesen teszi, hogy így kavar, mert legalább feltűnik. Na szóval én nem pazarolnám ilyen emberre az időmet, aki félrebeszél... 25/n

2018. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem vigyázz vele. Nekem is tette a szépet egy hapi, őrületesen szerelmesnek láttam, ki is derült, hogy iszonyatosan megkívánt, de hát én romantikusabb dolgokat képzeltem, ami ennél azért több. Azt nem tudom, hogy lehet megnézni, kit lájkol és mikor, de folyamatosan flörtölt Facebook-on. Finoman, nem durván, de csak úgy röpködtek a mosolygó smile-k, meg szívecskék, stb...Bennem meg szólt a bip-bip, ahogy most benned is.

Aztán kiderült, hogy csak szexre kellettem volna neki. Nem akart érezni irántam semmit. Gyakorlatilag ő dobott ki.

2018. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem meg kèrne kèrdezni a munkahelyi baràtnődet hogy ismeri -e :) èn bizok benne hogy ne legyen semi rossz:)🤗🙂🙂🙂🙂
2018. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá igen, hogy írok neki és megkérdezem.Nem dolgozik már pár hete ott.Meg nem is a barátnőm egyébként.Csak jó munkatársi viszony volt közöttünk.
2018. jún. 9. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!