Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti mennyire vennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyire vennétek komolyan azt a nőt, aki lefekszik veletek a 3. /4. randin?

Figyelt kérdés
Van ennek jelentősége, ha nagyon megvan az összhang? Jobban értékelitek azt a nőt, akiért többet kell "teperni" ettől, vagy hülyeség? A már inkább 30-hoz közelítő korosztály véleménye érdekelne.
2017. júl. 27. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire. Azt sem, akinek előttem egynél több barátja volt. Szerencsére nem muszáj magyar lánnyal járnom, ezért találok ilyen lányt.
2017. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi 24 es 25 evesek voltunk tehat nem annyira 30-hoz kozeliek, de semmi jelentosege nem volt, majdnem lefekudtunk az elso randin, csak aztan kiderult, hogy nem teljesen megfeleloek a korulmenyek. Utana 2-3 talalkozoval mar oke volt minden. Mindenesetre azota ket eve egyutt vagyunk, egyutt elunk.
2017. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Számomra egyáltalán nincs jelentősége.

A párommal talán a második randin feküdtünk le, egyáltalán nem éreztem semmi negatív dolgot, hogy korai lett volna, vagy miért ment ilyen könnyen stb.

Ez történt több mint 8 éve, a mai napig szeretem.

Annyi talán, hogy ne a nő kezdeményezzen. Volt már olyan hogy a nő kezdett mászni, akaszkodni, na az a kapcsolat ott halt meg számomra.

2017. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A volt parommal 4. randin fekudtem le, 7 evig voltunk egyutt. A ferjemmel a 3. konkretan megbeszelt talalkozon, megis elvett felesegul. Szoval nem ezen mulik.
2017. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire! Egy nő legyen szűz a házasság utáni gyermeknemzésig, mert ha nem a kénköves pokol tüzén fog égni az örökkévalóságig!!!!444444négynégy


Komolyan:

Igen, hülyeség az amit kérdeztél. Az eddig legnagyobb élményem, és szerelmem olyan lány volt volt, hogy 20 perccel az első találkozásunk után már az ágyban voltunk. Soha nem fogom elfelejteni Őt, sajnos lehet nem is fogok kiszeretni belőle, pedig már nincs remény :( 30 évesek voltunk amikor ez történt, pont egy éve találkoztam vele utoljára sajnos.

2017. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam csak akkor hívok el egy nőt randira, amikor már odáig és vissza vagyunk egymásért. Első barátnőm 3 éve van mellettem, és vele is az első randi után felhívtam magamhoz, és minden ment is magától ahogyan az kellett.


24/F

2017. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első két randin több órát beszélgettünk, illetve otthonról is telefonon, chaten, nagyjából képben vagyunk a partnerrel kapcsolatban, akkor nincs elhamarkodva a dolog, főleg a 4. randin már okés lehet!
2017. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Én személy szerint nem szeretek első 2-3 randin szexelni, hisz akkor még nemis ismerem a másikat. Ha komoly kapcsolatban gondolkozunk, akkor előbb szeretném megismerni és ne essünk már egymásnak állatok módjára, nekem imponál, ha van tartás egy férfiban(is). Ennek ellenére azt kell mondjam, hogy nem ezen fog múlni, hogy lesz-e kapcsolat vagy sem. A jelenlegi párommal első randin feküdtünk le, bár órákig kellett kényeztetnie, hogy ilyen hamar belemenjek :D, mégis imád hónapok óta, és volt olyan is, akivel 5-6. randin feküdtem le, mégis csak szexkapcsolatot akart, mint később kiderült.

21N

2017. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Korai.
2017. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Én csak ráírtam egy ismerősömre, nem is vettem komolyan, hogy akar e szexelni? Meg se próbáltam lenyűgözni, mégis járni akart velem utána... Csak én nem. Ha valakinek tetszel akkor tetszel mindenhogy.


26N

2017. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!